skype wsh radom
rekrutacja online

Przyszłość rynku pracy – warsztaty online!

Wyższa Szkoła Handlowej w Radomiu zaprasza na warsztat na temat: Przyszłość rynku pracy a kompetencje zawodowe z perspektywy roku 2030, który odbędzie się 29 stycznia 2021 roku o godzinie 17. 00. Warsztat, w wirtualnej przestrzeni Pracowni Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu WSH, poprowadzi Aneta Montano

Tempo zmian na rynku pracy jest ogromne. Ponad 65% dzisiejszych nastolatków będzie pracowało w zawodach, które jeszcze dzisiaj nie istnieją. Absolwenci studiów wyższych po 10 latach kariery zawodowej zauważą, że wiedza, którą zdobyli zdezaktualizowała się a pracodawcy będą wymagali coraz to nowych umiejętności. Żyjemy w świecie VUCA, który zmusza pracodawców i pracowników do ciągłych zmian.  Pracodawcy poszukują dzisiaj innych pracowników, a pracownicy maja inne wymagania wobec pracodawców. Jednym z głównych wymogów utrzymania się na rynku pracy jest dobrze rozbudowana umiejętność oduczania się oraz szybkiego wykształcania nowych umiejętności, często z nowych obszarów bez nadmiernego kosztu psychologicznego związanego z ciągłą zmianą. Zmieniają się też oczekiwania poszczególnych pokoleń wobec samej pracy i pracodawców. Z powodu wielu widocznych trendów i determinant społecznych, kolejne pokolenia przynoszą duże zmiany zachowań, obyczajów, ale też stylu życia i społecznie uznawanych wartości.

 Miejsce: WSH w Radomiu, Pracownia Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu (Kod dostępu: x48mq45)

Wstęp wolny!

 

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

Zapraszam

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

 

Aneta Montano, MBA Mentor i coach liderów, przedsiębiorca, związana z biznesem i pracująca na stanowiskach zarządczych od ponad 20 lata. Interesuje ją związek pomiędzy autentycznością lidera a sukcesem przedsiębiorstwa oraz wdrażanie zasad uważności (Mindfulness) do zarządzania.

Zdobyła wykształcenie biznesowe (BBA Marketing oraz MBA)w Stanach Zjednoczonych, jest także absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (Psychologia Biznesu dla Managerów). Swoją karierę zawodową rozpoczęła pracując w USA dla Sears, Rebuck and Co. jako HR Manager oraz Dyrektor Operacji. Spośród wielu tysięcy kandydatów, została zakwalifikowana do 50 -osobowej grupy managerów uczestniczących w prestiżowym programie rozwoju liderów Sears Univeristy – „Executive Training Program”, gdzie po raz pierwszy doceniła wartość mentoringu oraz wagę szkoleń i rozwoju osobistego w życiu lidera. Po powrocie do Polski objęła funkcję Dyrektora Zarządzającego Rynkiem Polskim i Członka Zarządu w międzynarodowej spółce handlowej Baltika Group a później od 2004 roku była Dyrektorem Generalnym oraz Vice Prezesem Zarządu FCM Travel Solutions Poland, gdzie zdobyła 20-letnie doświadczenie jako lider i manager.  Równolegle od 2004 roku jest współwłaścicielem i obecnie CEO firmy Gooday Sp. z o o, przedsiębiorstwa stworzonego po to, aby towarzyszyć ludziom z różnych środowisk w poznaniu i udoskonalaniu siebie.

Osobiście ważnym dla niej jest wczesne rozpoznawaniem naturalnych talentów, elementów szczęście-twórczych w karierze zawodowej i doskonalenie ich w celu pełnego i świadomego wykorzystywania swojego potencjału. Jej misją jest zachęcanie i motywowanie ludzi zajmujących stanowiska decyzyjne w odnajdowaniu drogi prowadzącej do spełnionego i autentycznego życia, inicjuje w nich potrzebę rozwoju osobistego i pragnienia stawania się lepszym, mądrzejszym, odważniejszym. Potrafi pobudzić w ludziach potencjał, który w nich jest i wyzwolić niewyobrażalną moc działania. Energia jaką darzy człowieka jest niczym innym jak narzędziem rozpoczynającym proces ulepszania siebie samego i uświadamiania swojej wartości na polu zawodowym, ale również osobistym. Jest mentorem w programie Fundacji Liderek Biznesu (https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/p

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu we współpracy z Studenckim Forum Business Centre Club.

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x