skype wsh radom
rekrutacja online

Stres – jak sobie z nim radzić? Warsztaty otwarte!

W aktualnej sytuacji epidemiologicznej wciąż towarzyszy nam stres. Co zrobić by stres działał mobilizująco, a nie destrukcyjnie? Chcesz się przekonać? Weź udział w warsztatach organizowanych przez Akademicką Pracownię Psychologiczno-Pedagogiczną  WSH!

Od dłuższego czasu w związku z pandemią jesteśmy poddawani licznym obostrzeniom i zmianom. Wymaga to od nas dużej sprężystości psychicznej oraz odpowiednich umiejętności radzenia sobie ze stresem. Stres jest, był i będzie obecny w życiu – jak sobie z nim radzić w adaptacyjny sposób? Jakie są rodzaje stresu? Z jakich sfer życia płynie stres? Jak ciało reaguje na stres? Co się dzieje w organizmie, gdy doświadczamy chronicznego stresu? Tego dowiemy się podczas spotkania pt.: Stres jest solą życia – jak sobie z nim radzić? – warsztat część pierwsza i druga połączona z dyskusją grupową w ramach Akademickiej Pracowni Pedagogicznej Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Warsztat będzie składał się z dwóch części:

część pierwsza: 25 stycznia godz. 16.30

część druga: 31 stycznia godz. 16.00

Miejsce:  spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem platformy Teams w wirtualnej przestrzeni Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej

Kod umożliwiający dołączenie do zespołu:  s05tt19

Wydarzenie Otwarte – wstęp wolny!

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

ZAPRASZAMY

Koordynator Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej

mgr Milena Durasiewicz

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x