skype wsh radom
rekrutacja online

O kształtowaniu tolerancji – Debata Otwarta!

Tolerancja – choć jest często przedmiotem badań i tematem wielu naukowych spotkań, nadal stanowi dobry impuls do otwartej dyskusji. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu serdecznie zaprasza na debatę nt.: Czynniki warunkujące kształtowanie postaw  tolerancji   w  społeczeństwie – działania przeciwstawne dyskryminacji i nierównemu traktowaniu. Debata w Ramach Otwartej Akademii Online WSH odbędzie się  21 stycznia 2021 r. w formie wideo konferencji i będzie miała charakter otwarty!

Zawsze aktywna i poruszająca ważne tematy Uczelnia tym razem, w ramach wspólnego zaangażowania Wydziału Studiów Strategicznych i Technicznych, Wydziału Nauk Społecznych oraz ekspertów zewnętrznych, zaprasza do dyskusji nie tylko studentów,  lecz wszystkich zainteresowanych problematyką tolerancji, odmienności, przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu, nierównemu traktowaniu, mowie nienawiści w mediach.

Nasi wybitni specjaliści i zaproszeni goście zaprezentują teoretyczne i praktyczne aspekty tolerancji w otaczającym nas świecie oraz czynniki wpływające na kształtowanie społecznej otwartości na różnorodność.

Pytaj dyskutuj! – zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w debacie!  Prelegenci będą uważnie słuchać i odpowiadać na wszystkie, nawet trudne pytania od słuchaczy!

O czym dokładnie będziemy mówić?

  • WSH dr Leszek Mellibruda„Blaski i cienie tolerancji społecznej w Polsce”
  • WSH dr Zenon RomanekGodność człowieka, a polityka równego traktowania”
  • dr Urszula Młodziejowska-SeredynGranice tolerancji w mediach społecznościowych”
  • mgr Włodzimierz Wolski„Dyskryminacja kobiet doświadczających przemocy w Rodzinie” – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radomiu;
  • mgr mecenas Rafał Tabaka„Mowa nienawiści w teorii i praktyce polskiego prawodawstwa” – Kancelaria Prawna Rafał Tabaka;
  • mgr Michał Nowak „Praktyczne ujęcie zagrożeń społecznych – stygmatyzm, wycofanie, hejt w pracy kuratora sądowego”.

Program Debaty

Dla studentów WSH kod dostępu: 0b61n8s

Wydarzenie ma charaktery otwarty, wstęp wolny!

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x