skype wsh radom
rekrutacja online

Prof. A. Blikle – Wykład Otwarty Online!

Już po raz drugi będziemy gościć w murach WSH w Radomiu, wyjątkową postać! 16 stycznia 2021, godz. 16.30! Prof. Dr hab. Andrzej Blikle w ramach Otwartej Akademii Online wygłosi wykład: Turkusowa firma – turkusowe zarządzanie. Jesteś ciekawy dlaczego turkusowe i co to oznacza w praktyce? Dołącz online!

Przedmiotem wykładu będą idee związane z organizowaniem pracy zespołowej. Na gruncie filozoficznym są one znane od czterech tysięcy lat i można je streścić słowami: “ludzie wolni i szczęśliwi pracują lepiej”. Jednak stosunkowo od niedawna (kilkadziesiąt lat) nabierają praktycznego wymiaru w tym sensie, że pojawia się coraz więcej organizacji, a w tym i firm, które potrafią je wdrożyć i dzięki temu osiągnąć spektakularne sukcesy. Ostatnio opisał je w bardzo przekonywujący sposób Frederic Laloux i nazwał organizacjami turkusowymi, a ja w ciągu ostatnich czterech spotykam bardzo wiele takich firm wśród moich słuchaczy. Na podstawie ich wypowiedzi szacuję, że jest ich w Polsce pewnie dobrze ponad tysiąc, choć – być może – wiele z nich jeszcze nie wie, że mówią „turkusową prozą”. Dość pokaźną grupę turkusowych organizacji stanowią też szkoły. Również w Polsce.

Partnerem wydarzenia jest SF BCC oddział w Radomiu.

Miejsce: WSH w Radomiu, Pracownia Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu

Tematem  wykładu będzie: Turkusowa firma – turkusowe zarządzanie 16 stycznia 2021, godz. 16.30! wygłosi go prof. dr hab. Andrzej Blikle

Kod dostępu: x48mq45

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem: przywództwa, które chcą podyskutować o nowoczesnych i skutecznych formach prowadzenia biznesu! Wydarzenie ma charakter otwarty!

Rejestracja od godziny 16. 00 – wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!!!

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

ZAPRASZAMY

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x