skype wsh radom
rekrutacja online

Umiejętności kierownicze – warsztat!

Wydział Prawa i Administracji wraz z Kołem Naukowym Młodych Menadżerów oraz Kreatywnego Myślenia i Badań Społecznych zaprasza na Warsztat pt. „Wpływ umiejętności kierowniczych na efektywne wykonywanie zadań zawodowych” Celem warsztatu jest analiza zależności między umiejętnościami kierowniczymi a efektywnym wykonywaniem zadań zawodowych.

Problemem organizacji funkcjonujących na współczesnym rynku są wyzwania spowodowane zarówno dynamicznym rozwojem technologicznym, rozwojem innowacji jak i dążeniem przedsiębiorstw do zwiększenia efektywności pracy. Natomiast wyzwania, przed którymi stają menedżerowie tych firm, wymagają doskonalenia kompetencji kierowniczych, które kształtują postawy efektywnego wykonywania zadań na pełnionych stanowiskach pracy oraz oddziaływania na członków zespołu w taki sposób, aby również efektywnie wykonywali swoje zadania zawodowe.

O efektywności pracy można mówić w odniesieniu do całej organizacji, poszczególnych jej procesów czy zespołów lub pojedynczej jednostki. Z całą pewnością jednak można stwierdzić, iż efektywność pracy, wiąże się z produktywnością, wydajnością, jakością i czasem pracy oraz generowanymi przez firmę zyskami. Co jednak wpływa na te poszczególne czynniki i ogólną efektywność pracy oraz jaki wpływ mają w tym zakresie umiejętności kierownicze? Odpowiedzi na to i inne pytania postaramy się przekazać podczas warsztatu.

Termin warsztatu: 15.01.2022 r. w godz. 17.00 – 20.00

Osoba prowadząca: dr Iwona Kurkiewicz

Kod dostępu przez zespół – Wpływ umiejętności kierowniczych na efektywne wykonywanie zadań zawodowych: cd4h0ud

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x