skype wsh radom
rekrutacja online

Etyka pracy w biznesie

10 stycznia 2021 godz. 11. 30 – 13. 00 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu  zaprasza na wykład międzynarodowy w języku polskim, w formie online: Teamleaderstwo i teambuilding, Etyka pracy w biznesie. Wykład poprowadzi Mgr Ivana Uhliarová, MBA Uniwersytet w Pardubicach – Republika Czeska

Dynamicznie rozwijający się sektor biznesu wymaga nieustannego doskonalenia form zarządzania zespołem i nowoczesnych metod pracy w zespole. Obszar przywództwa i zarządzania zespołem pracowników jest obszarem zainteresowania wielu dziedzin nauki, takich jak psychologia biznesu, zarządzanie, studia menadżerskie oraz wiele innych. Tematem kolejnego wykładu międzynarodowego, jest problematyka Teamleaderstwa i teambuildingu. Nowoczesny biznes to biznes społecznie odpowiedzialny i oparty na zasadach etyki, obecnej w każdym elemencie funkcjonowanie organizacji, przedsiębiorstwa, instytucji, czy firmy. Stąd jednym z elementów wykładu będzie również, Etyka pracy w biznesie.

Kod dostępu dla studentów: Akademia Otwarta Online. Kod dostępu: 0b61n8s

Mgr Ivana Uhliarová, MBA – Absolwentka Religioznawstwa w Instytucie Religioznawstwa Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

Studentka Prawa kanonicznego na Wydziale Prawa kanonicznego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Doktorantka Uniwersytetu w Pardubicach – Słowacja. Zakresem jej badań naukowych jest spór między prawem świeckim pojedynczych państw (głównie Europy zachodniej) i prawem Islamu, oraz spór prawa kanonicznego i prawa muzułmańskiego w specyficznych  przypadkach.

Organizatorka międzynarodowej konferencji naukowej, koordynatorka licznych międzynarodowych projektów, autorka artykułów naukowych, tłumacz polsko-słowacki.

 

 

 

Serdecznie zapraszam

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x