skype wsh radom
rekrutacja online

Coach – Lider – Przywódca. Warsztaty Online!

W ramach Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu 19 grudnia (sobota)  zaprasza  o godz. 11.30 na warsztaty online pt.: Coach – Lider – Przywódca, czyli mistrz na dzisiejsze czasy

Pandemia to czas, kiedy mamy wyjątkową szansę uczenia się i poznawania siebie. Jednocześnie to czasy, które w dużej mierze mówią  o odpowiedzialności społecznej i tym, co jest ważne w pracy z drugim człowiekiem.   Jest to również czas, który bardzo wyraźnie pokazuje, że szefowie firm, menedżerowie, liderzy zespołów, to nie mogą być tylko osoby, które są ekspertami w swojej dziedzinie.

To czas, kiedy kluczowe stają się kompetencje związane z tworzeniem relacji  i przywództwa. Świat potrzebuje liderów. Nadszedł zatem czas, aby rozwijać swoje kompetencje miękkie, a każdy lider powinien zacząć zmianę od siebie.  Tematyka warsztatów obejmuje: paradygmaty i style przywództwa, zachowania doskonałych przywódców, model dysfunkcji zespołowych, rozwój przywództwa, wykorzystanie coachingu w zarządzaniu organizacją.

Warsztaty poprowadzi:

Alina Maria Basak – dr nauk humanistycznych w zakresie socjologii, coach ICI, nauczyciel wykładowca.

Kod dostępu tgo0xsg dotyczy wszystkich warsztatów w ramach Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Studenci uczestniczący w warsztatach mogą zaliczyć 5 godzin na poczet praktyk za każdy warsztat.

Zapraszamy!

 

Szczegółowych informacji udziela:

Prorektor

prof. WSH dr Agnieszka Sadowska

e-mail: asadowska@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x