skype wsh radom
rekrutacja online

Małgorzata Potocka – Wykład Otwarty Online!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu w dniu 15 grudnia 2020 roku o godzinie 16. 30 zaprasza na spotkanie z dr Małgorzatą Potocką. Wydarzenie pod hasłem Kobieta Przedsiębiorcza obędzie się w ramach Otwartej Akademii Online WSH i ma charakter otwarty.

Celem spotkania jest rozwijanie przedsiębiorczości i kreatywnego myślenia wśród młodych osób, ale także wszystkich zainteresowanych ciekawą dyskusją na tematy związane z samorozwojem.

dr Małgorzata Potocka, sama o sobie mówi…„Jestem aktorką, reżyserem, artystką multimedialną, ale przede wszystkim osobą ciekawą świata i wiem, że sztuka jest kluczem do jego poznawania. Od lat staram się uczyć moich studentów widzenia rzeczywistości nie dosłownej, nie oczywistej, tylko tej, która zawarta jest w emocjach, w zmysłach, w podtekstach. To najważniejsze elementy relacji ludzkich, które budują nasze związki i wrażliwość odbierania świata. Poprzez sztukę, bez słów, bez wyjaśnień możemy porozumiewać się bez barier przynależnościowych. Człowiek wychowany w sztuce ma inną wrażliwość społeczną. Dlatego moje spotkania ze słuchaczami każdej uczelni są moją misją”.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, którzy są „ciekawi świata i ludzi”.

Spotkanie odbędzie się w formie online na Platformie Microsoft Teams w Pracowni Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu.

Kod dostępu: x48mq45

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x