skype wsh radom
rekrutacja online

IX edycja Projektu Niepełnosprawni – Pełnosprawni!

W dniach 11 i 12 grudnia  2020 roku Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza do udziału w IX edycji Projektu Niepełnosprawni – Pełnosprawni. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: Krok za krokiem na wymarzony Everest. Integralnym elementem wydarzenia jest Konferencji Naukowo – Szkoleniowa na temat: Formy wsparcia osób niepełnosprawnych w środowisku akademickim. Konferencja odbędzie się w dniu 11 grudnia 2020 roku w godzinach 9. 30 – 16. 30.

Po raz dziewiąty nasza Uczelnia stanie się miejscem wymiany poglądów naukowych i  doświadczeń praktyków na temat niepełnosprawności. W ramach corocznie organizowanego projektu pod hasłem, Niepełnosprawni – Pełnosprawni, pragniemy zwracać uwagę społeczności akademickiej na niwelowanie barier pomiędzy osobami pełnosprawnymi i tymi którzy doświadczają różnego rodzaju niepełnosprawności. Tegoroczne spotkanie ma charakter interdyscyplinarny. Podczas społecznej i naukowej debaty nad problematyką niepełnosprawności spotkają się środowiska: pedagogów, psychologów, polityków społecznych, prawników, specjalistów w zakresie pracy socjalnej i ekonomii. Będzie to również wymiana doświadczeń praktyków, których praca wśród osób z niepełno sprawnościami jest codziennością. Podczas dwóch dni tegorocznego spotkania będą warsztaty  metodyczne i szkoleniowe. W konferencji wezmą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, pracownicy służb społecznych, firm prywatnych i instytucji wspierających osoby z niepełnosprawnością. Mocny akcent został położony na środowisko akademickie, które wspierając studentów z niepełnosprawnością towarzyszy im w drodze na ich „wymarzony Everest”.

W tej naukowej wędrówce nie może zabraknąć i Ciebie…!

Zapraszamy Wykładowców, Pracowników, Studentów WSH oraz wszystkich którzy pragną poznać nowoczesne metody wsparcia osób niepełnosprawnych, uczenia się bycia razem i sztuki życia marzeniami i spełniania swoich marzeń,  towarzysząc osobom obarczonym niepełnosprawnością, by uczyć się wspólnie budowania świata bez barier, które są w naszych umysłach, emocjach, sercach i gestach.

 Całość wydarzeń w ramach Projektu Niepełnosprawni – Pełnosprawni odbędzie się w formie on – line za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams.

Akademicka Pracownia Psychologiczno – Pedagogiczna. Kod dostępu: s05tt19

Program

Wydarzenie ma charakter otwarty

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

Zapraszamy

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

Mgr Katarzyna Majka, Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych

Kontakt: kmajka@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x