skype wsh radom
rekrutacja online

Rodzina szkołą dojrzałości dziecka – cykl warsztatów!

Wiemy jak ważne jest dla każdego dziecka wychowanie w szczęśliwej rodzinie. To ona jest pierwszą szkołą! Akademicka Pracownia Psychologiczno – Pedagogiczna Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Słoneczny Dom” w Radomiu zaprasza na cykl ciekawych warsztatów poświęconych pierwszej szkole dojrzałości.  Cykl warsztatów Rodzina szkołą dojrzałości dziecka! skierowany jest nie tylko dla studentów, ale także dla wszystkich zainteresowanych tematem!

Warsztaty odbędą się w dniach:

 5 grudnia 2020 roku, godz. 9. 00 – 12. 00

Temat: Z dzieckiem w świat emocji – komunikacja bez przemocy.

 

 6 grudnia 2020 roku, godz. 14. 00 – 17. 00

Temat: Bariery w komunikacji międzypokoleniowej w rodzinie problemem alkoholowym.

 

12 grudnia 2020 roku, godz. 8. 30 – 11. 30

Temat: Podstawy realistycznego wychowania dziecka – dojrzewanie w przestrzeni praw i obowiązków rodzinnych.

 

13 grudnia 2020 roku, godz. 8. 30 – 11. 30

Temat: Przerwać cykl przemocy – psychoterapia ofiar przemocy domowej.

 

Warsztaty poprowadzi: mgr Mirosława Grzeszczyk, Stowarzyszenie Słoneczny Dom w Radomiu, Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym. Pedagog, psychoterapeuta uzależnień.

Warsztaty są realizowane w ramach partnerstwa WSH w Radomiu i Stowarzyszenia „Słoneczny Dom” w Radomiu, którego celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat wychowania oraz budowania „lepszego jutra”, dzieci i rodzin doświadczających problemów związanych z nadużywaniem alkoholu i przemocą domową. Warsztaty profilaktyczne Krok do przodu po lepsze jutro, są elementem projektu naukowo – badawczego o charakterze rozwojowym z udziałem Samorządu Województwa Mazowieckiego i stanowią przykład dobrych praktyk w ramach partnerstwa publiczno- prywatnego.

Warsztaty odbywają się w formie on – line na Platformie Microsoft Teams Kod dostępu: s05tt19

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

 Zapraszamy

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

Kontakt: agolebiowski@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x