skype wsh radom
rekrutacja online

Wykład Otwarty Generała Różańskiego!

12 grudnia 2020 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza  się wykład gen. broni dr Mirosława Różańskiego na temat: Siły Zbrojne Unii Europejskiej, potrzeba czy alternatywa? Wydarzenie to realizowane jest w ramach otwartej Akademii Online

Podczas wykładu prelegent odniesie się do współczesnych uwarunkowań polityczno-militarnych, stanowiska administracji amerykańskiej do alternatywnych dla NATO struktur wojskowych w ramach Europejskiego planu działania na rzecz obronności oraz przedstawi swoje stanowisko na kluczowe pytanie czy wspólne wojsko Unii Europejskiej jest obecnie potrzebne Europie, a w związku z tym, jakie wyzwania czekają Wspólnotę Europejską w tym zakresie.

Generał Różański – Prezes Fundacji Bezpieczeństwa i Rozwoju STARAPOINTS, to między innymi były Dowódca Rodzajów Sił Zbrojnych RP, Szef Departamentu Strategii i Planowania Obronnego MON i Radca Koordynator Sekretarza Stanu w MON. Pełnił również służbę w Iraku, gdzie brał udział w operacjach przeciwko rebeliantom, akcjach pomocy humanitarnej i medycznej. W uznaniu zasług odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Flagą Narodową, zaś przez Prezydenta Salwadoru Medalem Zasługi. Laureat prestiżowej nagrody Buzdygan.

Siły Zbrojne Unii Europejskiej – potrzeba czy alternatywa?

12 grudnia 2020 roku – 09.45  

Kod dostępu dla studentów na Microsoft Teams: 043dp3e

Zapraszamy!

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x