skype wsh radom
rekrutacja online

Kultura prawna Islamu – wykład online!

Interesujesz się kulturą Islamu? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat praw Muzułmanów? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza na cykl wykładów międzynarodowych online. Pierwszy z nich odbędzie się 6 grudnia od godz. 13.00 a tematem będzie: Kultura prawna Islamu i sekularyzacja prawa muzułmańskiego. Wykład wygłosi wyjątkowy gość – mgr Ivana Uhliarová z Uniwersytetu w Pardubicach (Czechy)

mgr Ivana Uhliarová, MBA. Absolwentka Religioznawstwa w Instytucie Religioznawstwa Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Studentka Prawa kanonicznego na Wydziale Prawa kanonicznego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

Doktorantka Uniwersytetu w Pardubicach – Czechy. Zakresem jej badań naukowych jest spór między prawem świeckim pojedynczych państw (głównie Europy zachodniej) i prawem Islamu, oraz spór prawa kanonicznego i prawa muzułmańskiego w specyficznych  przypadkach.

Organizatorka międzynarodowej konferencji naukowej, koordynatorka licznych międzynarodowych projektów, autorka artykułów naukowych, tłumacz polsko-słowacki.

6 grudnia 2020 roku godz. 13. 00 – 14. 30

Kultura prawna Islamu i sekularyzacja prawa muzułmańskiego

Kod dostępu dla studentów na Microsoft Teams: 0b61n8s

Zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x