skype wsh radom
rekrutacja online

Udostępnij

Andrzejki Online – fotorelacja

W dniu 27.11.2020 r. w naszej uczelni po raz pierwszy odbyła się impreza andrzejkowa online! Spotkanie poprowadziła Prorektor, prof. WSH – dr Agnieszka Sadowska oraz Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. WSH dr Andrzeja Gołębiowski, którzy nie tylko uświetnili tę imprezę swoją obecności, ale także zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy.

Zaglądając do magicznej kuli, prowadząca całą zabawę przepowiedziała co się tego wieczoru wydarzy. Wróżki poprzez stroje, dekoracje i magiczne atrybuty przeniosły wszystkich w świat magii i wróżb. Nie zabrakło magicznych kul, nietoperza i czarnego kota.

W trakcie zabawy, wróżąc z kart, mogliśmy dowiedzieć się: co czeka nas w niedalekiej przyszłości. Tarot również odsłonił przed nami swoje tajemnice. Nie zabrakło lania wosku i interpretacji cieni. Mogliśmy poznać, co kryje się za szczęśliwymi liczbami czy tajemniczymi kubeczkami. Rzucaliśmy szczęśliwymi monetami i wybieraliśmy kwiaty. Dużym zainteresowaniem cieszyła się interpretacja snów. Wieczór zakończyła wróżba szczęśliwe jabłko, która wyjawiła, że nadchodzący rok będzie dla wszystkich szczęśliwy i dostatni.

Andrzejki online cieszyły się dużym zainteresowaniem Studentów, ale także i Wykładowców. Wszyscy dobrze się bawili, choć traktowali wróżby z lekkim przymrużeniem oka. Spotkanie udowodniło, że Andrzejki zorganizowane w formie online mogą być także świetną zabawą.

Wróżki: Sandra Szczepańska, Agnieszka Gregier, Iwona Ludwig, Ewelina Biernat, Aneta Wiśniewska, Renata Serafin, Ewelina Płowiec-Czerwonka, Jolanta Kącka i Amanda Lenart stworzyły niepowtarzalną atmosferę w tym wyjątkowym 2020 r.

Spotkanie zostało zorganizowane i przygotowane przez Koło Naukowe Młodych Pedagogów pod kierunkiem dr Wioletty Budny wraz z Samorządem Uczelni. Organizatorzy przenieśli uczestników w miejsce, gdzie świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb….

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x