skype wsh radom
rekrutacja online

Warsztat Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej

Udostępnij

Co umożliwia lepsze poznanie siebie? Jak polubić i pokochać siebie? Czym jest samoakceptacja? Jak wygląda droga do samoakceptacji ? Czym charakteryzuje się trening interpersonalny i intrapsychiczny? Na te i inne pytania studenci wraz z prowadzącym odpowiedzieli 22.11.2020 r, i 30.11.2020 r.

Warsztat został zorganizowany w ramach Inicjatywy Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej. pt. „Od lepszego poznania siebie i zrozumienia. Na początku uczestnicy spotkań tworzyli wspólnie kontrakt. Zostały ustalone obowiązujące zasady w celu zapewnienia poczucia bezpieczeństwa, zaufania oraz poczucia jedności każdego uczestnika z całą grupą.

W ramach owocnych dyskusji grupowych między innymi rozważono następujące kwestie: Jak polubić i pokochać siebie? Czym jest samoakceptacja? Czym charakteryzuje się trening interpersonalny i  intrapsychiczny? Psychoterapia – jako droga do rozwoju osobistego?

Pojawiło się wiele niezwykłych refleksji jak również pozytywnych emocji. Powyższe spotkania były pewnego rodzaju podróżą w głąb siebie, a także inspiracją do dalszej pracy nad sobą z własnymi myślami oraz emocjami. Ze względu na pozytywny odbiór warsztatów planowane są kolejne ich części.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x