skype wsh radom
rekrutacja online

Jak żyć pełnią i być szczęśliwym? – Wykład

Pracownia Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu Studenckie Forum BCC Stowarzyszenie „Słoneczny Dom” w Radomiu w dniu 28 listopada 2020 roku o godzinie 8. 30 – 11. 30 zapraszają na wykład z elementami sesji coachingowej na temat:

Tylko szczęśliwi rodzice mogą wychować szczęśliwe dzieci, tylko szczęśliwi ludzie mogą tworzyć szczęśliwe związki z innymi ludźmi, tylko szczęśliwi ludzie mogą nauczyć innych, jak szczęśliwie żyć. Szczęśliwy człowiek nie ma potrzeby sięgać po narkotyki, nadużywać alkoholu,  eksperymentować z dopalaczami. Szczęśliwy człowiek nie ma potrzeby krzywdzić drugiego człowieka. Szczęśliwy człowiek nie rani samego siebie. Szczęście osobiste buduje szczęśliwy świat, wolny od przemocy, uzależnień, manipulacji i demoralizacji. Podczas warsztatu, będziemy poszukiwać źródeł i filarów szczęścia osobistego, spróbujemy wskazać fundamenty szczęścia, naszkicować plan indywidualnego, integralnego rozwoju człowieka ku pełni życia i poczucia szczęścia „bez powodu”. Wychowanie ludzi szczęśliwych, odpowiedzialnych za swoje życie, budujących autentyczne więzi z innymi ludźmi, jest podstawowym wyzwaniem współczesnej pedagogiki społecznej. W dobie kryzysu relacji społecznych, zagrożenia izolacją i chorobami cywilizacyjnymi, pedagogika społeczna wskazuje metody zbudowania własnego Domu Szczęścia.

Do udziału wykładzie, zapraszam wszystkich, którzy planując swój rozwój osobisty pragną odnaleźć szczęście. Szczęście różnie definiowane, ale zawsze pozwalające żyć pełnią, każdego dnia, smakując życie i rozkoszując się pięknem świata. Pozwalam sobie celebrować każdą chwilę dnia, przyjmując ją z wdzięcznością.  Spotkania z  ludźmi traktuję jako wydarzenie   –  jedyne, niepowtarzalne, świąteczne, codzienne, robocze, bezcenne  – ono już nigdy się nie powtórzy w tym parametrze czasu i przestrzeni. Chcę przeżyć je z godnością, radością i z przekonaniem, że warto być przyzwoitym.   

Prowadzący: Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski,

Wykład jest elementem współpracy Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, Stowarzyszenia „Słoneczny Dom” w Radomiu oraz Studenckiego Forum BCC przy Loży Radomskiej, której celem jest zbudowanie wspólnoty szczęśliwych, spełnionych i cieszących się życiem ludzi.

Wykład odbędzie się w formie on-line

kod dostępu na Microsoft Teams: x48mq45

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x