skype wsh radom
rekrutacja online

Warsztaty Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej WSH

Jak regulować emocje? Czy tłumienie emocji bywa szkodliwe? Jakie konsekwencje płyną z niewyrażonych emocji? Jakie sygnały wysyła nam ciało? Jaki jest związek pomiędzy myślami, a emocjami? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza na warsztaty organizowane z inicjatywy Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej. Powyższe spotkania odbędą się w formie online za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Terminy warsztatów :

  • 22.11. 2020 r. godz. 10.00 – „Od lepszego poznania siebie i zrozumienia do lepszego poznania i zrozumienia innych” – I część warsztatu
  • 30.11. 2020 r. godz. 16.30 – „Od lepszego poznania siebie i zrozumienia do lepszego poznania i zrozumienia innych” – II część warsztatu

Obie części warsztatu będą miały charakter praktyczny. Będzie możliwość pracy z własnymi myślami i emocjami. Celem niniejszych spotkań jest rozwijanie inteligencji emocjonalnej, a także osiągnięcie lepszego wglądu w siebie. Jest to droga do samopoznania jak również pierwszy krok do zmiany intrapsychicznej i interpersonalnej.

Jak regulować emocje? Czy tłumienie emocji bywa szkodliwe? Jakie konsekwencje płyną z niewyrażonych emocji? Jakie sygnały wysyła nam ciało? Jaki jest związek pomiędzy myślami, a emocjami? W ramach dyskusji grupowych podejmiemy próby odpowiedzi na powyższe pytania.

Studenci uczestniczący w tych warsztatach mogą zaliczyć określoną liczbę godzin praktyk.

Kod dostępu dla studentów: s05tt19

Serdecznie zapraszam

Koordynator Akademickiej Pracowni Psychologiczno-Pedagogicznej

mgr Milena Durasiewicz

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x