skype wsh radom
rekrutacja online

Szlachetna Paczka!

W tym roku, po raz kolejny społeczność akademicka Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, włącza się w akcję Szlachetna Paczka. Pomimo trudnej sytuacji chcemy nieść pomoc, radość i zapewnić bezpieczne Święta Bożego Narodzenia wybranym rodzinom. Wesprzyjmy, ponownie wspólnie ze Stowarzyszeniem Wiosna, rodziny i sprawmy, że otrzymają one mądrą, skuteczną i indywidualną pomoc.

Zachęcamy Wszystkich Państwa, dołączcie do nas i podzielmy się dobrem.  Tegoroczna akcja zbierania środków finansowych nie jest możliwa w sposób tradycyjny, zachęcamy zatem Państwa do włączenia się w akcję poprzez organizowanie środowiska pomocowego we własnym zakresie – pomogą w tym wskazane niżej osoby. Wspólnie z Wolontariuszem Szlachetnej Paczki (Panią Klarą) i naszą Liderką Regionalną Programu w Radomiu (Panią Edytą Grymułą) wybraliśmy trzy rodziny, którym pomożemy poprzez dostarczenie niezbędnych artykułów higienicznych, pościeli, wyposażenia kuchni i remontu toalety. Tegoroczna akcja w WSH wspierana jest przez Koło Młodych Pedagogów, Studencką Organizację Wolontariat i Samorząd Studentów WSH. W dniu 27 przekażemy do sztabu naszej Wolontariuszki Szlachetnej Paczki potrzebne rodzinom rzeczy, które jak ufam uda nam się pozyskać. Do dnia 6 grudnia wszystkie rodziny otrzymają od nas wszystko to, co uda nam się zorganizować.

Liczymy na Państwa zaangażowanie w tą szlachetną inicjatywę.

 

Zainteresowane włączeniem się w akcję osoby prosimy o kontakt z koordynatorami naszej akcji:

Kody wybranych rodzin: MAZ – 1031 – 43129, MAZ – 1031 – 29672, MAZ – 1031 – 44169

prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski – agolebiowski@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x