skype wsh radom
rekrutacja online

Sprawy studenckie online!

Udostępnij

Ze względu na konieczność zachowania środków bezpieczeństwa, dotyczących zapobiegania epidemii SARS-CoV-2 zachęcamy do załatwiania spraw telefonicznie lub online. Warto sprawdzić, które sprawy studencie można uregulować bezpiecznie i bez wychodzenia z domu!

KWESTURA

WPŁATY NA CZESNE: (przelew na indywidualne konto studenta, numer rachunku możesz podejrzeć w wirtualnym dziekanacie, zakładka: finanse: dane do przelewu).

FAKTURY : (zgłoś potrzebę otrzymania faktury na adres email: kwestura@wsh.pl, wystawimy ja i udostępnimy do poprania w wirtualnym dziekanacie, zakładka: finanse, faktury).

PYTANIA O OPŁATY / ZNIŻKI /HARMONOGRAMY OPŁAT /INNE : (mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem platformy Microsoft Teams).

BIBLIOTEKA

PROLONGATA : chcesz przedłużyć możliwość korzystania z  księgozbioru? – prolonguj przez swoje konto, zadzwoń do biblioteki, napisz maila!

WIRTUALNA BIBLIOTEKA: chcesz korzystać z wirtualnych baz biblioteki?  Poproś o kod do elektronicznej bazy e-booków Ibuk Libra już dziś, napisz maila: biblioteka@wsh.pl

DZIAŁ PRAKTYK i WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

BIURO KARIERY/WYJAZDY ERASMUS+ :  informacje o wymianie Erasmus+, działalności Biura Kariery, organizowanych warsztatach, wizytach studyjnych możesz znaleźć na www.wsh.pl oraz w Wirtualnym Dziekanacie  pobierzesz Formularz aplikacyjny na program Erasmus+, wykaz uczelni partnerskich czy zasady rekrutacji na praktyki/studia Erasmus+, zaś na stronie Uczelni znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

PRAKTYKI STUDENCKIE : W Wirtualnym Dziekanacie znajdziesz dokumentację dotyczącą praktyki – Ramowy program praktyk, podanie do Dziekana o zaliczenie pracy zawodowej na poczet praktyk (dotyczy tylko II,III,IV i V roku), zaświadczenia potwierdzające osiągnięcie efektów uczenia czy przyjęcia na praktyki. Za pośrednictwem mejla lub platformy Teams możesz przesłać Zaświadczenie o przyjęciu na praktykę – jeśli chcesz, byśmy wysłali Ci dokumenty do domu, napisz na zaświadczeniu adres korespondencyjny – nie będziesz musiał przyjeżdżać do Działu po ich odbiór.

REKRUTACJA

REKRUTACJA ONLINE: Każdy kandydat na studia może zapisać się poprzez formularz online w 3 krokach:

Wypełnij formularz rejestracyjny, prześlij nam wymagane dokumenty, wpłać pierwszą ratę, a zarezerwujesz sobie miejsce na wybranym kierunku!

2. Świadectwo Dojrzałości – donieś je do nas w ciągu 7 dni (lub wyślij pocztą, kurierem, zostaw w skrzynce podawczej).

3. Jeśli okaże się, że na maturze coś poszło nie tak,  zgłoś się do nas z dokumentem potwierdzającym niezdanie matury, a opłacone raty zostaną Ci w całości zwrócone!

DZIEKANAT

Wszystkie sprawy studenckie: podania do dziekanów/wnioski, rezygnacje, można przesyłać drogą mailową, pocztą tradycyjną lub do skrzynki podawczej. Z dziekanatem można także skontaktować się poprzez platformę Teams. Wszystkie podania znajdują się w Wirtualnym Dziekanacie w zakładce – pliki do pobrania.

BIURO KANCLERZA

PODANIA DO KANCLERZA: podania dotyczące spraw finansowych można przekazywać następującą drogą:

1. do skrzynki podawczej (adnotacja Buro Kanclerza – podanie)

2. na adres mailowy: mkania-jurczak@wsh.pl

Na spotkanie z Panem Kanclerzem student może umówić się uprzednio, kontaktując się z Kierownikiem Biura telefonicznie: 48 340 16 94/mailowo: mkania-jurczak@wsh.pl bądź poprzez platformę Teams: marta.kania-jurczak@wsh.pl, wzór podania do Kanclerza znajduje się w WIRTUALNYM DZIEKANACIE.

KOMISJA STYPENDIALNA

SKŁADANIE WNIOSKÓW: Obecnie obowiązuje system wcześniejszego umówienia się na spotkanie w celu złożenia wniosku (o stypendium socjalne, stypendium rektora, stypendium dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogę). W tym celu należy skontaktować się z członkiem Komisji Stypendialnej pod numerem tel. 695 318 693 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W Wirtualnym Dziekanacie pod hasłem Świadczenia dla Studentów znajdziesz „case study” jak przygotować dokumenty do wniosku  oraz wnioski do pobrania.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x