skype wsh radom
rekrutacja online

Oswoić stres

Udostępnij

W ramach Radomskiej Akademii Rozwiązywania Problemów Wychowawczych dnia 14 listopada 2020 r. za pośrednictwem platformy Microsoft Teams odbył się warsztat pt. „Oswoić stres”.

Projekt zrealizowany był przez mgr Ewelinę Mleczkowską – psychologa, w formie dwugodzinnego spotkania, podczas którego uczestnicy mogli między innymi zastanowić się nad funkcją stresu i korzyściami płynącymi ze stresowania się, dokonać autodiagnozy poziomu natężenia stresu oraz zweryfikować prawdy i mity na temat stresu. Ważnym elementem warsztatu była praca na własnych doświadczeniach związanych ze stresem w oparciu o techniki terapii poznawczo – behawioralnej oraz przećwiczenie technik relaksacyjnych. Ze względu na duże zainteresowanie warsztatem i pozytywny odbiór treści, w 2021 roku planowana jest realizacja cyklu spotkań w ramach warsztatów pt. „Zrozumieć emocje”.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x