skype wsh radom
rekrutacja online

Aleksandra Bredłowska Laureatką konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską!

Udostępnij

Konkurs na najlepszą pracę magisterską „Od teorii do praktyki” rozstrzygnięty! Zwyciężczynią została pani Aleksandra Bredłowska, studentka studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne! W dniu 32 października Laureatka odebrała zaszczytną statuetkę oraz nagrodę z rąk Dziekana Studiów Strategicznych i Technicznych, prof. WSH, dra Adama Ziółkowskiego oraz Kanclerza, Prof. WSH, Gerarda Pawła Maja za pracę nt:  Problemy zagrożenia narkotykowego wśród młodzieży

Miło nam poinformować, że zwyciężczynią Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską w WSH pt.:” Od teorii do praktyki”  jest pani Aleksandra Bredłowska, autorka pracy na temat ,,Problemy zagrożenia narkotykowego wśród młodzieży”, której promotorem jest Prof. WSH dr Adam Ziółkowski.

Za zajęcie I miejsca w Konkursie  Kapituła Konkursowa przyznała statuetkę LAUR MAGISTRA oraz bezpłatne studia podyplomowe na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, publikację artykułu w czasopiśmie  wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Studentka odebrała te zaszczytne nagrody w dniu 23 października z rąk Dziekana oraz Kanclerza Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

II miejsce zajęła  Katarzyna Karwacka. Autorka pracy na temat:  ,,Rozwijanie kompetencji kluczowych u dzieci z zastosowaniem elementów edukacji leśnej i outdoorowej’’, której promotorem jest Prof. WSH dr Agnieszka Sadowska. Kapituła Konkursowa przyznała nagrodę –  50% zniżki na studia podyplomowe na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, publikację artykułu w czasopiśmie wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

III miejsce zajął Tomasz Prokop. Autor pracy na temat ,,Praca a readaptacja społeczna osadzonych’’, której promotorem jest Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski. Kapituła Konkursowa przyznała nagrodę – publikację artykułu w czasopiśmie wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Celem głównym Konkursu było  wyróżnienie najlepszych prac magisterskich wykonywanych w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu,  w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych, charakteryzujących się najwyższym poziomem naukowym, potencjałem praktycznym oraz oryginalnością rozwiązania.

Przy ocenie prac magisterskich Kapituła Konkursowa brała  pod uwagę następujące kryteria:

1) poziom naukowy pracy magisterskiej i praktyczne znaczenie postawionego i analizowanego w pracy zagadnienia,

2) stopień trudności podjętego zadania,

3) sposób rozwiązania problemu, innowacyjność i oryginalność zaproponowanych rozwiązań (nowatorski i twórczy charakter pracy),

4) konstrukcja logiczna pracy,

5) forma prezentacji pracy oraz jej szata graficzna.

GRATULUJEMY 🙂

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x