Udostępnij
Konkurs na najlepszą pracę magisterską „Od teorii do praktyki” rozstrzygnięty! Zwyciężczynią została pani Aleksandra Bredłowska, studentka studiów magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne! W dniu 32 października Laureatka odebrała zaszczytną statuetkę oraz nagrodę z rąk Dziekana Studiów Strategicznych i Technicznych, prof. WSH, dra Adama Ziółkowskiego oraz Kanclerza, Prof. WSH, Gerarda Pawła Maja za pracę nt: Problemy zagrożenia narkotykowego wśród młodzieży
Miło nam poinformować, że zwyciężczynią Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską w WSH pt.:” Od teorii do praktyki” jest pani Aleksandra Bredłowska, autorka pracy na temat ,,Problemy zagrożenia narkotykowego wśród młodzieży”, której promotorem jest Prof. WSH dr Adam Ziółkowski.
Za zajęcie I miejsca w Konkursie Kapituła Konkursowa przyznała statuetkę LAUR MAGISTRA oraz bezpłatne studia podyplomowe na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, publikację artykułu w czasopiśmie wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Studentka odebrała te zaszczytne nagrody w dniu 23 października z rąk Dziekana oraz Kanclerza Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.
II miejsce zajęła Katarzyna Karwacka. Autorka pracy na temat: ,,Rozwijanie kompetencji kluczowych u dzieci z zastosowaniem elementów edukacji leśnej i outdoorowej’’, której promotorem jest Prof. WSH dr Agnieszka Sadowska. Kapituła Konkursowa przyznała nagrodę – 50% zniżki na studia podyplomowe na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, publikację artykułu w czasopiśmie wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.
III miejsce zajął Tomasz Prokop. Autor pracy na temat ,,Praca a readaptacja społeczna osadzonych’’, której promotorem jest Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski. Kapituła Konkursowa przyznała nagrodę – publikację artykułu w czasopiśmie wydawnictwa Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.
Celem głównym Konkursu było wyróżnienie najlepszych prac magisterskich wykonywanych w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych, charakteryzujących się najwyższym poziomem naukowym, potencjałem praktycznym oraz oryginalnością rozwiązania.
Przy ocenie prac magisterskich Kapituła Konkursowa brała pod uwagę następujące kryteria:
1) poziom naukowy pracy magisterskiej i praktyczne znaczenie postawionego i analizowanego w pracy zagadnienia,
2) stopień trudności podjętego zadania,
3) sposób rozwiązania problemu, innowacyjność i oryginalność zaproponowanych rozwiązań (nowatorski i twórczy charakter pracy),
4) konstrukcja logiczna pracy,
5) forma prezentacji pracy oraz jej szata graficzna.
GRATULUJEMY 🙂