skype wsh radom
rekrutacja online

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WSH!

Po raz kolejny Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu włącza się w to niezwykłe przedsięwzięcie. Tym razem to „globalne święto przedsiębiorczości”, zaplanowaliśmy w dniach od 16 do 22 listopada. Tegoroczną edycję ŚTP, realizujemy w partnerstwie z Radomską Lożą BCC, Agencją Kreatywną Noble Brand oraz Regionalnym Oddziałem Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej w Radomiu. Wydarzenie będzie w całości przebiegać w formie zdalnej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania on-line poświęconych szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości, budowania marki osobistej, zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy, nowoczesnym technikom sprzedażowym oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Będzie miejsce na inspirujące wykłady, warsztaty kształtując postawy przedsiębiorcze, dyskusje z praktykami biznesu. Nie zabraknie inspirujących tematów pobudzających do podejmowania własnej biznesowej aktywności, poszerzających oraz uzupełniających wiedzę wyniesioną z toku studiów.

Dzięki wydarzeniu studenci WSH, oraz mieszkańcy naszego regionu – zwłaszcza Ci nieco młodsi, myślący o założeniu lub rozwinięciu swojego biznesu, będą mogli skorzystać z wiedzy, praktyków zajmujących się prowadzeniem własnego biznesu, osób doświadczonych w branży handlowej oraz ekspertów z obszaru budowania marki osobistej marki przedsiębiorstwa.

Zapraszamy każdego, kto chce rozwijać skrzydła w biznesie i jest zainteresowany szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości, z pewnością podczas ŚTP w WSH, znajdzie coś dla siebie.

Miejscem spotkań będzie Pracownia Consultingu Rozwoju Osobowości i Coachingu WSH w Radomiu za pośrednictwem Platformy Microsoft Teams

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – PLAN WYDARZENIA

Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski

agolebiowski@wsh.pl

JAK DOŁĄCZYĆ?

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO STUDENT:

Kod dostępu dla studentów WSH na platformie Microsoft Teams: x48mq45

DOŁĄCZ DO WYKŁADU JAKO GOŚĆ:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x