skype wsh radom
rekrutacja online

Uczelnia Online

Udostępnij

Trudny czas pandemii kojarzy się nie tylko izolacją, niepewnością o zdrowie i życie, ale także z nową rzeczywistością pracy i nauki online. Mając na względzie ciągłość procesu dydaktycznego oraz wspierając naszych Studentów w trudnej sytuacji, Wyższa Szkoła Handlowa zapewnia działalność naukową i administracyjną online!

W semestrze zimowym 2020/21 działamy w systemie łączonym – stacjonarnie i online, dlatego już dziś zachęcamy was do zalogowania i studiowania online poprzez aplikację Teams. Każdy student oprócz swojego konta na wirtualnym dziekanacie, ma możliwość uczestniczenia w życiu akademickim i realizowania programu studiów poprzez platformę office 365!

WSH ONLINE – bezpieczne studia, gdziekolwiek chcesz!

W domu, na tarasie, gdziekolwiek jesteś – łączysz się zdalnie smartfonem, korzystając z aplikacji lub tradycyjnie za pomocą programu na swoim komputerze. Wirtualne spotkania z kolegami z grup, zajęcia i konsultacje z wykładowcami a także spotkania z pracownikami administracyjnymi to dziś rzeczywistość! Wyższa Szkoła Handlowa wykorzystuje nowoczesne narzędzie do komunikacji zdalnej, jakim jest aplikacja Microsoft Teams.

Wirtualne zajęcia dla studenta!

Microsoft Teams daje Ci nieograniczone możliwości: uczestniczenia w grupach na swoim kierunku, zespołach do pracy zdalnej w grupach konwersatoryjnych, udostępniania czy pisania notatek z zajęć, a wykładowcom – przekazywania wiedzy wizualnie poprzez wideo, ale także udostępniania slajdów, prezentacji filmów, skryptów! Każdego dnia bez wychodzenia z domu stworzysz własną aulę wykładową, spotkasz się z wykładowcą, promotorem, ale także na czacie podyskutujesz z innymi studentami!

Dyżury pracowników administracyjnych

Jesteśmy do dyspozycji studentów każdego dnia stacjonarnie, ale jeśli możesz załatw sprawę online w wyznaczonych terminach! W zakładce dyżury online informujemy o godzinach konsultacji z dziekanatem, działem, praktyk, komisją stypendialną, biblioteką oraz innymi jednostkami organizacyjnych uczelni.  Na platformie Teams, możesz napisać maila, porozmawiać na czacie lub zadzwonić. Jesteśmy i działamy dla Ciebie także zdalnie!

Konsultacje z wykładowcami

Bez wychodzenia z domu i czekania w kolejce przed pokojem wykładowców  – teraz dzięki platformie Teams możesz  podyskutować z wykładowcą bez wychodzenia z domu! Masz wątpliwości dotyczące zaliczeń z przedmiotu ? Wykaz dyżurów i konsultacji wykładowców Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu znajdziesz w zakładce Konsultacje.

Skrzynka podawcza WSH – przekaż dokumenty osobiście lub przez kogoś!

Na czas pandemii i ograniczeń kontaktów, w celu lepszego obiegu dokumentów między uczelnią a studentem, przygotowaliśmy skrzynkę podawczą. Odpowiednio zabezpieczone dokumenty można przekazać do właściwego działu każdego dnia! Informacje na ten temat szczegółowo znajdziesz w zakładce Administracja uczelni.

Biblioteka WSH Online!

Wirtualna książka jeszcze nigdy nie była tak blisko Ciebie! Teraz, gdy nie możesz na miejscu skorzystać z zasobów bibliotecznych, pomimo zaległości na koncie, proponujemy Ci korzystanie z dostępu do wirtualnych Baz WSH oraz bezpłatnie – także wielu polskich i zagranicznych publikacji! W zakładce Biblioteka znajdziesz kontakt do pracowników biblioteki oraz niezbędne informacje o zasobach i bazach.

Pomoc zdalna

Masz problem z logowaniem? A może nie wiesz, jak dołączyć do grup lub zainstalować kod dostępu? Do waszej dyspozycji jest konsultant helpdest teams, dyżurujący w wyznaczonych godzinach. W zakładce Pomoc każdy student znajdzie instruktaż, jak skontaktować się z konsultantem oraz jak rozwiązać problem techniczny na platformie.

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x