skype wsh radom
rekrutacja online

Twój start na rynku pracy!

Udostępnij

Studencie, studentko – pewnie już wiesz, jak ważny jest pierwszy krok na rynku pracy. Jeśli właśnie myślisz o swoim pierwszym zatrudnieniu, albo stoisz przed wyborem drogi zawodowej, ale nie wiesz czy masz odpowiednie kwalifikacje, Wyższa Szkołą Handlowa w Radomiu zaprasza właśnie Ciebie do wzięcia udziału w ciekawym projekcie!

Projekt zakłada wzmocnienie kompetencji studenta na rynku pracy, a dzięki  bezpłatnym zajęciom i warsztatom studenci mogą nabyć cennych umiejętności interpersonalnych, pomocnych na stale zmieniającym się rynku pracy.

Wśród proponowanych form wsparcia  będą:

  • warsztaty i szkolenia zawodowe, m.in. medialne, tworzenia stron www, wychowawców kolonijnych,
  • wyjazdy,
  • indywidualne doradztwo zawodowe,
  • spotkania integracyjne;

oraz wiele innych ciekawych przedsięwzięć z inspirującymi ludźmi.

 Nabór kandydatów do projektu trwa do 31.10.2020r.

Studenci swój udział w projekcie mogą zaliczyć na poczet praktyk.

Projekt zakłada wzmocnienie środowiska organizacji pozarządowych, działających w Radomiu poprzez rozwijanie wolontariatu ludzi młodych. Wzrost umiejętności społecznych osób młodych, od 15 do 29 roku życia, których kompetencje społeczne wymagają rozwoju z perspektywy potrzeb i wymogów rynku pracy, pozwoli na szeroki rozwój wolontariatu, organizacji społecznych i społeczeństwa obywatelskiego w naszym mieście.

Organizatorem projektu jest Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu (kuzniakaobywatelska@umradom.pl)

Szczegółowych informacji z ramienia uczelni udziela:

Prorektor prof. WSH dr Agnieszka Sadowska

e-mail: asadowska@wsh.pl

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x