skype wsh radom
rekrutacja online

Stypendia i zapomogi już na pierwszym roku studiów!

Udostępnij

Maturzysto, kandydacie na studia martwisz się o swoje finanse? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu już na pierwszym roku studiów przyznaje wsparcie stypendialne! Stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomoga, stypendium Rektora – każde z nich może być Twoje!

Jeśli już zapisałeś się na studia w Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu lub właśnie stoisz przed wyborem kierunku, ale martwisz się o finanse, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! WSH proponuje  system stypendialny, dzięki któremu będziesz mógł studiować bez obaw, opłacać czesne lub spełniać swoje marzenia!

Już na pierwszym roku po otrzymaniu statusu studenta zachęcamy do konsultacji z Komisją Stypendialną. Złożenie odpowiedniego wniosku to pierwszy krok do otrzymania:

 

  • stypendium socjalnego, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 1 051,70 to możesz otrzymać stypendium socjalne w kwocie od 700 do nawet 1 400 zł.
  • zapomogi, jeśli znalazłeś się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej to możesz otrzymać zapomogę w kwocie do 2 000 zł
  • stypendium dla osób niepełnosprawnych, jeśli posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności to otrzymasz stypendium dla osób niepełnosprawnych w kwocie 500 do 700 zł.
  • stypendium Rektora, jeśli Twoja średnia ocen jest powyżej 4,0 to możesz otrzymać stypendium w kwocie od 600 do 1 000 zł.

          

Student przyjęty na I rok studiów w roku zdania egzaminu maturalnego również może starać się o stypendium Rektora pod warunkiem, że jest laureatem olimpiady międzynarodowej albo laureatem lub finalistą olimpiady stopnia centralnego lub medalistą, co najmniej współzawodnictwa sportowego o tytuł Mistrza Polski w danym sporcie!

Ważna informacja! – stypendia łączą się! Możesz złożyć kilka wniosków, a spełniając określone warunki, masz szansę zdobyć kilka stypendiów i dzięki temu studiować bezpłatnie!

Więcej informacji w zakładceSystem Stypendialny

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x