skype wsh radom
rekrutacja online

Studenckie Forum Business Centre Club rekrutuje studentów z WSH!

Udostępnij

Chcesz zdobyć nowe umiejętności interpersonalne, sprawdzić się w działaniach biznesowych i PR-owych? Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu oraz Studenckie Forum BCC zapraszają do wzięcia udziału w rekrutacji do Business Centre Club!

W tym roku Wyższej Szkole Handlowej studenci mieli szansę brać udział w wydarzeniu pod nazwą Festiwal Boss współorganizowanym przez BCC. Gościem festiwalu był dr Leszek Mellibruda, znany i ceniony psycholog biznesu. Wygłosił wykład na temat, Czy jestem człowiekiem sukcesu? Czego nie robić a co robić żeby wyjść na swoje? Wykład, jak i całe wydarzenie odbyło się online – poprzez platformę Teams.Uczestnikami wykładu było 215 osób, zarówno studentów, wykładowców, osoby, przedstawicieli Studenckiego Forum BCC przy Loży Radomskiej, jak i gości WSH prezentujących różne środowiska.

Studenckie Forum BCC to organizacja non profit tworzona przez młodych i ambitnych oraz konsekwentnie dążących do wyznaczonych celów studentów z całej Polski. To tu studenci mogą zdobywać pierwsze doświadczenie zawodowe związane m.in..: z organizacją rozmaitych wydarzeń w regionie oraz w kraju, tworzeniem projektów, zdobywaniem funduszy oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi czy PR-em. Nabyta tu wiedza i umiejętności, jak również zdobyte kontakty w przyszłości mogą ułatwić otworzenie się drzwi, które dotychczas pozostawały zamknięte. Dlaczego warto do nas dołączyć? Hasłem przewodnim tegorocznej rekrutacji jest „SF siła w precyzji”.

Misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu. Także nie zastanawiaj się ani chwili i już teraz dołącz do najlepszego zespołu SF w Polsce.

Nabór do zespołu trwa do 21 października, do północy. W celu przystąpienia do rekrutacji należy wypełnić formularz rekrutujący, znajdujący się w poniższym linkuhttps://sfbcc.org.pl/rekrutacja/

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x