skype wsh radom
rekrutacja online

Organizacja semestru zimowego w WSH!

Udostępnij

Już za chwilę rozpoczniemy Nowy Rok Akademicki 2020/21 a wraz z nim – nowe wyzwania, ciekawe zajęcia i wykłady z wybitnymi osobistościami. W tym roku z powodu pandemii covid-19 organizacja Roku Akademickiego będzie przebiegać zgodnie z Zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, a także z zachowaniem w wszystkich niezbędnych wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Semestr zimowy w Roku Akademickim 2020/21 będzie prowadzony metodą łączoną – stacjonarnie i online.

  • Zajęcia na studiach stacjonarnych będą w miarę możliwości prowadzone w Uczelni z uwzględnieniem wszelkich wytycznych sanitarnych.
  • Zajęcia na studiach niestacjonarnych będą prowadzone systemem łączonym – częściowo w murach WSH,  a także online z wykorzystaniem aplikacji/ programu Microsoft Teams.
  • Zajęcia dla I roku studiów I stopnia, II stopnia oraz jednolitych magisterskich odbędą się w miarę możliwości w Uczelni.

Zajęcia online będą prowadzone przy wykorzystaniu narzędzia – Microsoft Teams, które daje każdemu studentowi nieograniczone możliwości: uczestniczenia w grupach na swoim kierunku, zespołach do pracy zdalnej w grupach konwersatoryjnych, udostępniania czy pisania notatek z zajęć, a wykładowcom – przekazywania wiedzy wizualnie poprzez wideo, ale także udostępniania slajdów, prezentacji filmów, skryptów!

Każdego dnia bez wychodzenia z domu stworzysz własną aulę wykładową, spotkasz się z wykładowcą, promotorem, ale także na czacie podyskutujesz z innymi studentami!

Zaloguj się – instrukcja

Zajęcia w uczelni będą prowadzone z zachowaniem niezbędnego reżimu sanitarnego.

W trosce o bezpieczeństwo studentów oraz osób pracujących oraz przebywających w uczelni, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego przy wejściach głównych WSH oraz na każdej kondygnacji w pobliżu sal ustawiono automaty do dezynfekcji dłoni. Środki dezynfekujące znajdują się także na terenie obu kampusów uczelni w ogólnodostępnych toaletach.

Zalecamy przestrzeganie środków ostrożności :

  • w dziekanatach oraz innych działach związanych z obsługą studentów może przebywać tyle osób, ilu jest dostępnych pracowników. Pozostali interesanci powinni ustawić się w kolejce z zachowaniem bezpiecznej odległości od siebie.
  • wszystkie osoby odwiedzające uczelnię mają obowiązek dezynfekcji rąk oraz zakrywanie nosa i ust.
  • w uczelni znajdują się informacje, dotyczące zasad utrzymania higieny osobistej

Szczegóły pod linkiem:

Zarządzenie Rektora w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym 2020-2021

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x