skype wsh radom
rekrutacja online

Uczelnia w czasie pandemii – rozmowa z Kanclerzem WSH!

Udostępnij

Jak uczelnia radzi sobie w czasie covid-19? Czy studenci i wykładowcy odnajdują się w nowej sytuacji zdalnego nauczania, obron, egzaminów online? Jak pandemia wpłynęła na sposób rekrutacji kandydatów na studia? Na te i inny pytania, dotyczące funkcjonowania szkolnictwa wyższego podczas live-u Brand Elite TV, odpowiadał gość Anny Słopieckiej, Kanclerz dr Gerard Paweł Maj – prof. WSH.

Po 12 marca funkcjonowanie Uczelni Wyższych w Polsce zmieniło się. 17 czerwca w rozmowie z Anną Słopiecką organizatorką i pomysłodawczynią spotkań z marką – Brand Elite, Kanclerz  Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, opowiedział o tym, jak Uczelnia dostosowała system pracy i nauczania zdalnego do nowej rzeczywistości i wymogów.

Jesteś zainteresowany nowymi projektami Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, które pozwalają kontynuować działalność w środowisku lokalnym mimo zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej? – zapraszamy do wysłuchania rozmowy!!!

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x