skype wsh radom
rekrutacja online

Udostępnij

Nowe tendencje w psychologii i pedagogice

19 czerwca 2020 roku na platformie Microsoft Teams Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa nt. ,,Nowe tendencje w psychologii i pedagogice’’. Inicjatorami i głównymi organizatorami konferencji byli studenci psychologii i pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zrzeszeni w Studenckim Kole Naukowym Psychologii, Kole Młodych Pedagogów oraz Studenckim Forum BCC.

Celem konferencji było stworzenie forum wymiany poglądów i dyskusji na temat kluczowych problemów współczesnej psychologii i pedagogiki. W konferencji wzięła udział kadra naukowo-dydaktyczna, studenci, specjaliści i praktycy z dziedziny psychologii i pedagogiki a także goście z zagranicy, reprezentowani przez Połtawski Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny im. W.G. Korolenki. Uczestnikami Konferencji trwającej ponad  6 godzin było łącznie około 100 osób. Zgodnie z głównym hasłem konferencji omawialiśmy problemy z następujących obszarów:

  • Współczesne kierunki rozwoju psychologii i pedagogiki
  • Innowacyjność w psychologii i pedagogice
  • Nowe perspektywy w pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  • Problematyka wychowania w zmieniającym się świecie
  • Patologie społeczne XXI wieku
  • Aspekty psychologiczne osób chorych somatycznie
  • Wpływ nowych technologii na funkcjonowanie psychospołeczne

Program Konferencji

Konferencja okazała się dobrą okazją zarówno do zapoznania się przez studentów z nowymi trendami, jak i do podzielenia się własną wiedzą i doświadczeniami. Umożliwiła ona także spotkanie się przedstawicieli różnych kierunków nauk społecznych z kraju i zagranicy.

Bliższych informacji na temat kolejnych przedsięwzięć Koła Psychologii udziela opiekun koła prof. WSH dr Paweł Nowak

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x