skype wsh radom
rekrutacja online

Nowe tendencje w psychologii i pedagogice – konferencja online

Studenckie Koło Naukowe Psychologii, Koło Młodych Pedagogów oraz Studenckie Forum BCC zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej nt.: ,, Nowe tendencje w psychologii i pedagogice’’.

Inicjatorami i głównymi organizatorami konferencji są studenci psychologii i pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany poglądów i dyskusji na temat kluczowych problemów współczesnej psychologii i pedagogiki. Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, studentów i doktorantów z różnych ośrodków akademickich, a także specjalistów i praktyków z dziedziny psychologii i pedagogiki. Zgodnie z głównym hasłem konferencji proponujemy następujące obszary tematyczne:

1. Współczesne kierunki rozwoju psychologii i pedagogiki
2. Innowacyjność w psychologii i pedagogice
3. Nowe perspektywy w pomocy psychologiczno-pedagogicznej
4. Problematyka wychowania w zmieniającym się świecie
5. Patologie społeczne XXI wieku
6. Aktualne wyzwania w psychologii pracy i organizacji
7. Wpływ nowych technologii na funkcjonowanie psychospołeczne
8. Wokół problematyki zdrowia i choroby
Otwarci jesteśmy również na propozycje zagadnień wynikających z własnych zainteresowań i prowadzonych badań naukowych, a pozostających w kontekście tematu konferencji.

Miejsce konferencji: Konferencja odbędzie się  19 czerwca 2020 roku w na platformie Microsoft Teams, administrowanej przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w konferencji.

Planowane jest wydanie monografii zbierającej materiały prelegentów.

Kontakt: dr Paweł Nowak, Agnieszka Gregier – psyche@wsh.pl

Program Konferencji

JAK DOŁĄCZYĆ DO KONFERENCJI

Kod dostępu do wykładu: 0b61n8s (dla studentów WSH, pracowników i wykładowców na platformie teams, dostępny po zalogowaniu)

Dla gości:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl 

hasło:  WSHRadom2020  

(wielkość liter ma znaczenie)  

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x