skype wsh radom
rekrutacja online

Obsługa studenta stacjonarnie i online!

Udostępnij

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi GIS oraz Ministerstwa Zdrowia od 26 maja Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu  zaprasza studentów do korzystania z możliwości załatwiania spraw administracyjnych. Od wtorku do soboty między 8.00 – 16.00 z uwzględnieniem wszystkich środków ostrożności, każdy student będzie mógł osobiście załatwić swoje sprawy, czy przekazać stosowne dokumenty do poszczególnych działów. Nadal pracujemy online, ale jeśli chcesz skorzystać z możliwości konsultacji w dziale – zapraszamy!

W związku z łagodzeniem obostrzeń dotyczących pandemii koronawirusa SARS-Cov-2, z dniem 26 maja Wyższa Szkoła Handlowa proponuje studentom możliwość załatwienia spraw administracyjnych stacjonarnie. Łączymy pracę zdalną z pracą w uczelni, dlatego jeśli zdecydujesz się pozostać w domu, nadal zachęcamy do korzystania z dyżurów administracyjnych online i przekazywania dokumentów do skrzynki podawczej.

DYŻURY ONLINE

Jeśli jednak wolisz osobiście załatwić swoje sprawy, od wtorku do soboty w godzinach od 8.00 – 16.00 działy uczelni będą znów dostępne dla studentów.

GRAFIK DZIAŁÓW JEDNOOSOBOWYCH

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych oraz Prawa i Administracji w kampusie przy ul. Traugutta czynny będzie dla studentów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 – 16.00.

W trosce o bezpieczeństwo osób pracujących oraz przebywających w uczelni, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego przy wejściach głównych WSH ustawiono automaty do dezynfekcji dłoni. Środki dezynfekujące znajdują się także na terenie obu kampusów uczelni w ogólnodostępnych toaletach.

Zalecamy przestrzeganie środków ostrożności w celu zapobiegania rozprzestrzeniania koronawirusa:

  • w dziekanatach oraz innych działach związanych z  obsługą studentów może przebywać tyle osób, ilu jest dostępnych pracowników. Pozostali interesanci powinni ustawić się w kolejce z zachowaniem bezpiecznej odległości od siebie.
  • wszystkie osoby odwiedzające uczelnię mają obowiązek dezynfekcji rąk oraz noszenie maseczek ochronnych.
  • w uczelni znajdują się informacje, dotyczące zasad utrzymania higieny osobistej.

Zarządzenie Rektora w sprawie nauki online

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x