skype wsh radom
rekrutacja online

WAKACJE W GRECJI – Losowanie już wkrótce!

Z myślą o tegorocznych maturzystach i przyszłych kandydatach na studia Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu przygotowała wyjątkowo słoneczny konkurs! Nagrodą Główną jest wspaniała, wakacyjna wycieczka z osobą towarzyszącą! Po najważniejszym egzaminie dojrzałości tygodniowy pobyt na jednej z greckich wysp, to z pewnością szansa na świetny relaks, pozwalający lepiej przygotować się na nowe wyzwania!

Czas przygotowań do matury zawsze kojarzy się ze stresem i mnóstwem nauki, ale satysfakcja ze zdanego egzaminu dojrzałości potrafi być ogromna! Właśnie dla wszystkich zmęczonych nauką maturzystów, WSH przygotowało wyjątkową niespodziankę! Tydzień spędzony w pięknej, urokliwej Grecji, w hotelu all incusive z najbliższą osobą, z pewnością odpręży i pozwoli odzyskać energię oraz lepiej rozpocząć kolejny etapem w życiu, jakim jest podjęcie studiów!

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich uczniów szkół średnich – licealnych i zawodowych!

W związku z sytuacją w kraju i na świecie oraz na mocy regulaminu konkursu, termin losowania nagrody zostaje przeniesiony na dzień 20 czerwca 2020.

Losowanie odbędzie się w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Traugutta 61a.

Konkurs realizowany był od lutego 2020 w placówkach szkół z Radomia i regionu, które wraz z młodzieżą zgłaszały chęć wzięcia udziału. 

*warunkiem jest ukończony 18 rok życia!

ZAPRASZAMY!

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj Wakacje w Grecji”

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x