skype wsh radom
rekrutacja online

Jak zrozumieć i pokochać dziecko? – warsztat online

Udostępnij

Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych – online zaprasza 14 czerwca (niedziela) o godz. 13.15 na warsztaty na temat: Jak zrozumieć i pokochać siebie, by móc zrozumieć i pokochać dziecko 

Życie to nie podążanie torem, który wyznaczyli nam inni. To przede wszystkim odszukanie w tym życiu samego siebie, to spojrzenie na siebie i to co jest wokół . Trudno jest podejmować oddziaływania wychowawcze czy to rodzicom czy nauczycielom, gdy sami nie rozumieją samych siebie oraz nie są osobami szczęśliwymi . Od każdego człowieka zależy to jak się zachowuje w określonej sytuacji, co myśli i robi. Nie możemy zmienić drugiego człowieka czy nawet jego zachowania, możemy zmienić jedynie swoje myślenie i zachowanie. Podczas warsztatów uczestniczy dowiedzą się, jak zrozumieć siebie, by rozumieć dziecko. Należy pamiętać, że szczęśliwe dzieci dorastają i stają się szczęśliwymi dorosłymi, którzy wychowują szczęśliwe dzieci. 

Prowadzący: prof. WSH dr Agnieszka Sadowska profesor Wyższej Szkoły Handlowej, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, magister pedagogiki specjalnej w zakresie oligofrenopedagogiki i tyflopedagogiki; pedagog edukacji wczesnoszkolnej, Manager Innowacji i Transferu Wiedzy, Manager Promocji Nauki oraz Manager Zdrowia Publicznego w zakresie Zarządzania i Ekonomiki w Ochronie Zdrowia. Autorka publikacji naukowych o funkcjonowaniu rodzinnych placówek opiekuńczych w warunkach transformacji polskiego systemu opieki nad osieroconym dzieckiem; aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz społecznej i edukacyjnej idei wolontariatu. Wieloletni opiekun naukowy Studenckiej Organizacji ,,Wolontariat’’ działającej w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Prodziekan na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x