skype wsh radom
rekrutacja online

Edukacja w czasie kwarantanny – wykład międzynarodowy online!

Edukacja na odległość w czasie pandemii stała się rzeczywistością. Czy jest to rzeczywistość pełna ciekawych wyzwań czy może frustrująca konieczność? O różnych aspektach edukacji zdalnej i strategiach organizacji nauczania na odległość  podczas Wykładu Międzynarodowego, opowie dr Natalia Pavlenko

Podczas wykładu zostaną omówione teoretyczne i praktyczne zagadnienia dotyczące organizacji procesu edukacyjnego w zakresie zdalnego nauczania podczas kwarantanny, Doktor N. Pavolenko, zaprezentuje strategie organizacji nauczania na odległość; metody i techniki kształcenia na odległość. Wskaże na kształtowanie kompetencji cyfrowych uczestników procesu edukacyjnego, projektowanie cyfrowych narracji jako narzędzie przekazywania wiedzy; planowanie i organizacja samodzielnej pracy studentów. 

  • 31 maja 2020 roku (niedziela) w godzinach 12. 00 do 12. 30 zapraszamy na międzynarodowy wykład otwarty online .  

Edukacja w czasie kwarantanny 

Dr Nataliia Pavlenko 

Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. W. Korolenko w Połtawie – Ukraina 

Kod dostępu do wykładu: 0b61n8s 

Studenci Wydziału Nauk Społecznych udział w wykładzie mogą zaliczyć jako 5 godzin praktyk studenckich. Studenci innych wydziałów zgodnie z decyzją właściwego Dziekana. 

Wykład odbędzie się w języku polskim. 

DOŁĄCZ DO WYKŁADU:

  1. Kliknij na TUTAJ
  2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl 

hasło:  WSHRadom2020  

(wielkość liter ma znaczenie)  

  1. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania). 

 

WIDZIMY SIĘ ONLINE 🙂 

 

Nataliia Pavlenko – Doktor Pedagogiki, docent na Fakultecie Psychologii i Pedagogiki Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. W. Korolenko w Połtawie, pedagog z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w szkole i na uniwersytecie, absolwentka Międzynarodowego Programu im. L. Kirklanda w Polsce. Zakres zainteresowań naukowych: kształtowanie przyszłego nauczyciela, technologie cyfrowe w edukacji, kształtowanie kompetencji cyfrowych młodzieży, interaktywne technologie pedagogiczne, edukacja artystyczna. 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x