Edukacja na odległość w czasie pandemii stała się rzeczywistością. Czy jest to rzeczywistość pełna ciekawych wyzwań czy może frustrująca konieczność? O różnych aspektach edukacji zdalnej i strategiach organizacji nauczania na odległość podczas Wykładu Międzynarodowego, opowie dr Natalia Pavlenko
Podczas wykładu zostaną omówione teoretyczne i praktyczne zagadnienia dotyczące organizacji procesu edukacyjnego w zakresie zdalnego nauczania podczas kwarantanny, Doktor N. Pavolenko, zaprezentuje strategie organizacji nauczania na odległość; metody i techniki kształcenia na odległość. Wskaże na kształtowanie kompetencji cyfrowych uczestników procesu edukacyjnego, projektowanie cyfrowych narracji jako narzędzie przekazywania wiedzy; planowanie i organizacja samodzielnej pracy studentów.
- 31 maja 2020 roku (niedziela) w godzinach 12. 00 do 12. 30 zapraszamy na międzynarodowy wykład otwarty online .
Edukacja w czasie kwarantanny
Dr Nataliia Pavlenko
Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. W. Korolenko w Połtawie – Ukraina
Kod dostępu do wykładu: 0b61n8s
Studenci Wydziału Nauk Społecznych udział w wykładzie mogą zaliczyć jako 5 godzin praktyk studenckich. Studenci innych wydziałów zgodnie z decyzją właściwego Dziekana.
Wykład odbędzie się w języku polskim.
DOŁĄCZ DO WYKŁADU:
- Kliknij na TUTAJ
- Zaloguj się jako gość podając:
login: guest@wsh.pl
hasło: WSHRadom2020
(wielkość liter ma znaczenie)
- Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania).
WIDZIMY SIĘ ONLINE 🙂
Nataliia Pavlenko – Doktor Pedagogiki, docent na Fakultecie Psychologii i Pedagogiki Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. W. Korolenko w Połtawie, pedagog z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy w szkole i na uniwersytecie, absolwentka Międzynarodowego Programu im. L. Kirklanda w Polsce. Zakres zainteresowań naukowych: kształtowanie przyszłego nauczyciela, technologie cyfrowe w edukacji, kształtowanie kompetencji cyfrowych młodzieży, interaktywne technologie pedagogiczne, edukacja artystyczna.