skype wsh radom
rekrutacja online

Uczelnia online – studiuj w domu!

Trudny czas pandemii kojarzy się nie tylko izolacją, niepewnością o zdrowie i życie, ale także z nową rzeczywistością pracy i nauki online. Mając na względzie zapewnienie ciągłości procesu dydaktycznego oraz wspierając naszych Studentów w trudnej sytuacji Wyższa Szkoła Handlowa zachęca do załatwiania spraw administracyjnych i studenckich online!

W związku ze zmieniającą się sytuacją, a mając na uwadze dobro wszystkich studentów przypominamy, że zajęcia  będą prowadzone metodą łączoną z jednak z przewagą trybu zdalnego na platformie Teams. Każdy student oprócz swojego konta na wirtualnym dziekanacie, z którego do tej pory korzystał, ma możliwość uczestniczenia w wykładach oraz konsultacjach z wykładowcami właśnie dzięki MS Teams.

Prócz zajęć online – wykładów i konsultacji z wykładowcami, dyżurować będą także pracownicy administracyjni ze wszystkich działów uczelni. Do dyspozycji studentów pozostanie także Biblioteka online z zasobami wirtualnych baz.

W zakładce Uczelnia Online  przygotowaliśmy najważniejsze informacje na temat funkcjonowania wirtualnej WSH oraz możliwości kontaktu z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi.

Jak to zrobić? – Instrukcja logowania platforma TEAMS

Jesteś zalogowany?Dołącz do zajęć

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x