skype wsh radom
rekrutacja online

Jak odkryć i nie zniszczyć talentu dziecka? wykład online

Jesteś nauczycielem, pedagogiem w szkole, studentką pedagogiki? A może rodzicem, który chce wspierać dziecko w rozwijaniu swoich zdolności? Jeśli tak zapraszamy społeczność akademicką WSH, ale także radomian na kolejny, inspirujący wykład Otwartej Akademii Online. Tym razem 23 maja o wsparciu dziecka w rozwoju opowie dr Małgorzata Potocka, dyrektor Radomskiego Teatru Powszechnego w Radomiu

Każde dziecko ma talent. Jednak przeważnie jest niszczony przez rodziców i przez nauczycieli. Tylko niektórym udaje się spotkać na swojej drodze świadomych wychowawców, którzy potrafią udzielić wsparcia i nie zmarnować wrażliwości oraz indywidualności ucznia. Chciałabym, abyście byli takimi nauczycielami. Co zrobić, by takimi być? Trzeba otworzyć się na świat i poznać siebie.  

23 maja zapraszamy na wykład online dr Małgorzaty Potockiej:

  • godz. 10.00 – Jak odkryć i nie zniszczyć talentu dziecka?

Kod dostępu do wykładu na platformie Teams: 0b61n8s 

(dla studentów, wykładowców i pracowników WSH)

DOŁĄCZ DO WYKŁADU:

1. Kliknij na TUTAJ

2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

3. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania). 

WIDZIMY SIĘ ONLINE 🙂

 

dr Małgorzata Potocka o sobie – Jestem aktorką, reżyserem, artystką multimedialną, ale przede wszystkim osobą ciekawą świata i wiem że sztuka jest kluczem do jego poznawania. Od lat staram się uczyć moich studentów widzenia rzeczywistości nie dosłownej, nie oczywistej, tylko tej, która zawarta jest w emocjach, w zmysłach, w podtekstach. To najważniejsze elementy relacji ludzkich, które budują nasze związki i wrażliwość odbierania świata. Poprzez sztukę, bez słów, bez wyjaśnień możemy porozumiewać się bez barier przynależnościowych. Człowiek wychowany w sztuce ma inną wrażliwość społeczną. Dlatego moje spotkania ze słuchaczami każdej uczelni są moją misją. 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x