skype wsh radom
rekrutacja online

Dress code w czasie zarazy

Udostępnij

10 maja 2020 podczas wykładu otwartego w ramach Otwartej Akademii Online, dr Irena Kamińska – Radomska – trenerka biznesu oraz mentorka znanego programu stacji TVN Project Lady zwróciła uwagę, że  w związku z pandemią i towarzyszącymi jej ograniczeniami w zdecydowanej większości organizacji wprowadzono różnego rodzaju  aktywności komunikacyjne między pracownikami.  

Uczestnicy wykładu biorąc udział w teście pt. ,,Czy potrafię zachować się w codziennych sytuacjach  w czasie zarazy?’’  uświadomili sobie, że  aspekty etykiety i dress code’u  podczas pracy zdalnej oraz kontaktów z drugim człowiekiem są niezwykle ważne. Otrzymali również wiele istotnych wskazówek dotyczących swojego zachowania i ubioru oraz organizacji miejsca pracy zdalnej w domu. Celem przestrzegania etykiety niezależnie od sytuacji i miejsca jest dobre samopoczucie osób,  z którymi kontaktujemy się zarówno wirtualnie jak i w rzeczywistym świecie. Etykieta jest po to, żeby ludziom żyło się lepiej. Czas epidemii nie zwalnia z powinności życia zgodnie z etykietą, normami zachowania, powszechnie przyjętymi i obowiązującymi zarówno w życiu prywatnym, jaki zawodowym.  

10 maja w wykładzie wzięło udział ponad 200 osób! 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x