skype wsh radom
rekrutacja online

Biegnij…z pomocą!

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza do wzięcia udziału w ciekawej charytatywno-sportowej inicjatywie! W tym ciężkim dla nas wszystkich czasie nie jesteśmy obojętni i pragniemy odrobinę rozpogodzić nastroje. Jak? Charytatywnym Biegiem Papieskim!

18 maja przypada 100 rocznica urodzin świętego Jana Pawła II, Papieża Polaka, wielkiego przyjaciela młodych i propagatora zdrowego stylu życia. Dlatego też chcemy w sposób szczególny uczcić ten dzień. Z tego powodu organizujemy projekt „Życie na 100”, który ma na celu stworzenie żywego pomnika pamięci naszego wybitnego Papieża. W ramach projektu będziemy organizować różne inicjatywy, do których udziału gorąco będziemy Was zachęcać. Stwórzmy razem piękne dzieło naszej miłości i wdzięczności za osobę Jana Pawła II.

Jak wygląda taki bieg?
  • Po pierwsze – na przebiegnięcie dystansu 10 kilometrów (bądź 5 kilometrów dla dzieci do 15 roku życia) będziecie mieli aż trzy tygodnie!
  • Po drugie – trasę biegu można przebiec, przejść, przejechać rowerem, na rolkach, deskorolce, hulajnodze czy na czym tylko zapragniecie!
  • Po trzecie – każdy z nas zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa będzie mógł przebiec dystans w miejscu, które sobie wybierze, czy to pobliski las, trasa do pracy czy spacer po parku z rodziną, dowolność jest ogromna!
  • I po czwarte, ale najważniejsze – macie wspaniałą okazję by pomóc siostrom z Domu Pomocy Społecznej w Radomiu, fundusze zebrane z rejestracji na bieg zostaną przekazane na pomoc w walce z COVID-19 Społecznej, czyli robiąc to co kochamy i lubimy możemy pomóc walczyć z chorobą!

Jak dołączyć do akcji?

Na stronie: www.biegiemradom.pl (http://www.biegiemradom.pl) możecie dokonać rejestracji na Bieg Papieski i zakupić pakiet startowy, następnie przebiec wyznaczony dystans i udokumentować to zdjęciem, które wysyłacie na adres: biegpapieskiradom@gmail.com  i po zweryfikowaniu Waszej wiadomości wyślemy do Was pakiet startowy oraz pamiątkowy medal.

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x