skype wsh radom
rekrutacja online

Cyberzaburzenia i NSP w dobie pandemii! Wykłady online

Otwarta Akademia Online WSH 9 maja zaprasza na dwa ciekawe cykle wykładów dra hab. prof nadzw. Mariusza Jędrzejko! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych substancji psychoaktywnych? A może masz pytania dotyczące cyberzaburzeń w czasie pandemii COVID-19? Wszystkich ciekawskich zapraszamy na wyjątkowe spotkanie online!

jest trudny dla wszystkich.  Zbyt długie przebywanie w domu w towarzystwie komputera, telewizora, telefonów, tabletów jest niekorzystna dla ludzkiego organizmu. Zwłaszcza praca i nauka poprzez różne urządzenia i kontakt z nimi w zasadzie przez 24 h na dobę może rodzić różne dysfunkcje emocjonalne i powodować zaburzenia. Jakie? I jak z nimi walczyć?

9 maja zapraszamy na dwa ciekawe wykłady dra hab. prof nadzw. Mariusza Jędrzejko.

  • godz. 8.00 – 9.30 – Cyberzaburzenia w dobie pandemii – mechanizmy i rozwój
  • godz. 9.30 – 10.30 – NSP – nowe substancje psychoaktywne. Zjawisko diagnoza – bezpieczeństwo

Kod dostępu do wykładów na platformie Teams: 0b61n8s 

(dla studentów, wykładowców i pracowników WSH)

 

DOŁĄCZ DO WYKŁADU:

1. Kliknij na TUTAJ

2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

3. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania). 

WIDZIMY SIĘ ONLINE 🙂

 

dr hab. prof nadzw. Mariusz Jędrzejko  – pedagog społeczny i socjolog, nauczyciel akademicki. Przez ponad 25 lat pełnił służbę wojskową m.in. w Radzie Młodzieżowej Wojska Polskiego, 1 Warszawskiej Dywizji Zmechanizowanej, w Sztabie Generalnym Wojska Polskiego, w Dowództwie Wojsk Lądowych oraz Żandarmerii Wojskowej –  współautor programu profilaktyki narkotykowej w armii oraz realizowanego w czasach przełomu (1989-1991) programu humanizacji służby wojskowej. W 1998 roku uzyskał – wówczas jako najmłodszy oficer WP – stopień pułkownika. Od 2004 roku pracuje w przestrzeni akademickiej oraz profilaktyki zachowań ryzykownych i uzależnień.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x