skype wsh radom
rekrutacja online

Praktyki studenckie? Odbywaj zdalnie!

Udostępnij

Wspierając naszych Studentów w trudnej sytuacji wywołanej rozprzestrzenianiem wirusa COVID-19 oraz w związku z brakiem możliwości realizowania lub dokończenia rozpoczętych praktyk – decyzją Rektora Uczelni, wprowadzamy możliwość odbywania praktyk także podczas zajęć prowadzonych w sposób zdalny.

Wprowadzona zostaje także możliwość zaliczenia jakiejkolwiek pracy zawodowej wykonywanej w ciągu ostatnich 5 lat, nawet tej, niezgodnej z kierunkiem studiów na poczet praktyk obowiązkowych.

Do realizacji tego celu wyznaczeni będą na każdym Wydziale opiekunowie – dydaktycy i pracownicy administracyjni, którzy odpowiedzialni będą za weryfikację elektronicznej dokumentacji i wyznaczenie ewentualnych efektów uczenia do uzupełnienia w formie zdalnej.

W dniu 4 kwietnia w Wirtualnym Dziekanacie ukaże się wykaz opiekunów wraz z ich adresami mejlowymi i przypisanymi grupami studentów.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich studentów, którzy przedłużyli sesję egzaminacyjną lub korzystają z trybu warunkowego, by jak najszybciej skontaktowali się z wyznaczonymi opiekunami, ponieważ termin zaliczenia praktyk dla tych osób kończy się z upływem ostatniego dnia kwietnia!!! Pozostali studenci mają czas na realizację i zaliczenie praktyk do 30 września 2020r.

Zarządzenie Rektora WSH w sprawie praktyk

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x