skype wsh radom
rekrutacja online

Obiady dla szpitala – akcja dobroczynna!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wraz z Duszpasterstwem Akademickim UTH zaprasza wszystkich do włączenia się w pomoc na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.  Akcja radomskiego środowiska akademickiego ma na celu wspieranie pracowników służby zdrowia w walce z wirusem COVID – 19.

Na czym polega akcja?

Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu, we współpracy z Duszpasterstwem Młodzieży, UTH Radom oraz Wyższą Szkołą Handlową koordynuje przygotowanie obiadów dla personelu szpitala. Jeśli masz produkty żywnościowe takie, jak: ryż, mąka, kasza, świeże owoce i warzywa a nawet mrożonki możesz przekazać je pod adres DA przy ul. Górniczej 2, gdzie w kawiarni będą przygotowywane posiłki dla służb medycznych.

Każda pomoc w tym względzie będzie gestem otwartego serca i solidarności z tymi, którzy każdego dnia narażają swoje swoje życie ratując innych. Jeśli chciałbyś pomóc, ale wolisz zostać w domu, zachęcamy do wsparcia duszpasterstwa środkami pieniężnymi, dokonując wpłat na konto:

Fundacja Młodzi Radom ul. Rapackiego 6 26-600 Radom
Nr konta: 24 1090 2590 0000 0001 3238 6523

Z dopiskiem: obiady_dla_szpitala

Dziękujemy za każde wsparcie. Niesie ono radość i podtrzymuje na duchu i ciele, najciężej walczących o ludzkie życie!

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x