skype wsh radom
rekrutacja online

Psychodrama – warsztat online

Koło Naukowe Psychologii WSH zaprasza na warsztaty poświęcone psychodramie, które odbędą się online na platformie Microsoft Teams w dniu 23 kwietnia (czwartek) 2020 roku o godz. 17.00.

Psychodrama jako jedna z metod psychoterapii grupowej polega na odgrywaniu roli przez pacjenta, której treścią są jego problemy i przeżycia. Pacjent jest głównym aktorem (protagonistą), pozostałe osoby biorące udział w psychodramie to aktorzy pomocniczy, reżyser i publiczność.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość obejrzenia filmu z autentyczną sesją psychodramy prowadzoną przez światowy autorytet w tej dziedzinie Zerkę T. Moreno.

Psychodrama wykorzystywana jest nie tylko jako metoda terapeutyczna, ale również stosowana jest w celach diagnostycznych, wychowawczych czy resocjalizacyjnych zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży.

Studenci uczestniczący w tym warsztacie online mogą zaliczyć określoną liczbę godzin praktyk.

Dostęp do warsztatu możliwy jest na platformie Microsoft Teams poprzez zespół Warsztat Psychodrama, kod umożliwiający dołączenie do zespołu: pwfwp4z

Bliższych informacji o wydarzeniu udziela:

Opiekun Koła Psychologii prof. WSH dr Paweł Nowak

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x