skype wsh radom
rekrutacja online

Konkurs dla studentów psychologii i pedagogiki!

Udostępnij

Akademickie Pracownie Consultingu, Rozwoju Osobowości i Coachingu oraz Pracownia Psychologiczno – Pedagogiczna pragną zaprosić studentów do udziału w konkursie dotyczącym interwencji psychologa w szkole.

Chcesz wziąć w nim udział? Znajdź na Facebook profil o nazwie: Pracownie Psychologiczne WSH, wysłać prośbę do administratorek o dołączenie do zamkniętej grupy i monitorować pojawiające się tam posty.

Konkurs będzie miał dwa etapy: w pierwszym z nich zachęcamy studentów do pisania w komentarzach pod postem:

Temat zajęć – propozycji tytułów scenariuszy do zajęć, na które najczęściej zapraszany jest psycholog do uczniów szkół podstawowych.

Następnie zostaną wyłonione 3 najciekawsze, a zarazem potrzebne uczniom tematy zajęć z psychologiem. W drugim etapie zaprosimy Państwa do tworzenia autorskich scenariuszy zajęć na jeden z 3 wcześniej wyłonionych tematów i przesyłanie ich na adresy koordynatorek obu Pracowni. Troje studentów – autorów najbardziej spektakularnych prac

otrzyma nagrodę w postaci zmniejszenia godzin praktyk studenckich w semestrze letnim o 1/4 z tego, co pozostało im do odbycia. Wygrane scenariusze zajęć, za zgodą autorów, opublikujemy na profilu Pracowni na FB. Każdy uczestnik 2 etapu konkursu otrzyma dyplom oraz będzie zwolniony z 5 godzin praktyk studenckich w semestrze letnim, jeśli będzie tego potrzebował.

Pierwszy etap konkursu trwa do 20 kwietnia 2020 d godz. 20.00, na prace w ramach drugiego etapu czekamy do

30 kwietnia 2020 do godz. 10.00.

Drugi etap zostanie rozstrzygnięty przez 3-osobowe jury w składzie: p. prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski,

p. mgr Paulina Wasilewska oraz p. mgr Katarzyna Nowak – w dniu 30 kwietnia 2020 do godz. 16.00. Profil istnieje już na FB – zapraszamy do wspólnej edukacyjnej zabawy

mgr Katarzyna Nowak

mgr Paulina Wasilewska

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x