skype wsh radom
rekrutacja online

Inteligencja emocjonalna – warsztat online

Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych zaprasza 23 maja (sobota) o godz. 15.00 na warsztaty online z zakresu inteligencji emocjonalnej.

Prowadząca warsztaty mgr Milena Durasiewicz ,,zabierze’’ uczestników w podróż, która ma na celu lepsze poznanie siebie oraz zrozumienie poprzez pracę ze swoimi emocjami, a także potrzebami. 

Temat warsztatów: Umiejętności interpersonalne kluczem do rozwoju inteligencji emocjonalnej.

Jak polubić, pokochać i zaakceptować siebie ? Umiejętności interpersonalne kluczem zarówno do rozwoju inteligencji emocjonalnej, do tworzenia zdrowych relacji jak również do odnoszenia sukcesu. Komunikacja werbalna, niewerbalna, bariery komunikacyjne, elementy aktywnego słuchania oraz zasady skutecznego przekazywania informacji zwrotnej to ciąg dalszy naszej wspólnej podróży, na którą jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszamy.  

Milena Durasiewicz – magister psychologii, ukończone także studia podyplomowe z Psychosomatyki i somatopsychologii – SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie. Aktualnie pracuje jako psycholog w Samodzielnym Wojewódzkim Publicznym Zespole Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu. Łączy praktykę kliniczną pracując z pacjentami z aktywnością dydaktyczną. Pracuje także jako nauczyciel w TEB Edukacja w Radomiu ucząc psychologii. Od 2013 roku aktywnie działa początkowo jako wolontariusz, obecnie już jako psycholog w Polskim Towarzystwie Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami J-elita „J-elita”. W związku z tą działalnością pracuje z pacjentami z przewlekłymi chorobami dotyczącymi układu pokarmowego o podłożu psychosomatycznym. Największym zainteresowaniem i powołaniem jest właśnie psychologia, którą w trakcie wykładów, warsztatów, szkoleń pragnie zarażać innych, pokazując jej różne, niezwykłe obszary. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.  

Studenci uczestniczący w warsztatach mogą zaliczyć określoną liczbę godzin praktyk.

Szczegółowych informacji udziela: 

Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych 

prof. WSH dr Agnieszka Sadowska 

e-mail: asadowska@wsh.pl 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x