skype wsh radom
rekrutacja online

Czego nie robić a co robić, żeby wyjść na swoje? – wykład otwarty online!

Wykłady Otwartej Akademii Online to rzetelna wiedza, doświadczenie prelegentów oraz możliwość podyskutowania i posłuchania wykładu online bezpłatnie! Już 16 maja zapraszamy na kolejne ciekawe spotkanie, tym razem z dr Leszkiem Mellibrudą!

Chcesz wiedzieć jak odnosić sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym? Zapraszamy do dyskusji i wysłuchania wykładu kolejnego wykładu online!

16 maja zapraszamy na ciekawy wykład dra Leszka Mellibrudy

  • godz. 12.00-13.30 – Czy jestem człowiekiem sukcesu?  Czego nie robić a co robić żeby wyjść na swoje?  

Kod dostępu do wykładów na platformie Teams: 0b61n8s  

(dla studentów, wykładowców i pracowników)

DOŁĄCZ DO WYKŁADU:

1. Kliknij na TUTAJ

2. Zaloguj się jako gość podając:

login: guest@wsh.pl

hasło:  WSHRadom2020

(wielkość liter ma znaczenie)

3. Przejdź do kalendarza (aby zobaczyć wydarzenia – zmień tryb wyświetlania kalendarza jak poniżej) i znajdź właściwe spotkanie. Kliknij na nie i za pomocą przycisku dołącz (w prawym górnym rogu ekranu dołączamy do spotkania). 

WIDZIMY SIĘ ONLINE 🙂

 

Festiwal BOSS to wydarzenie, na które Radom czekał już od dawana!!! Największe i najgłośniejsze wydarzenie edukacyjno-biznesowe po raz pierwszy zawita do Radomia. Nie wiesz co to festiwal BOSS?, Na czym polega? Czego możesz się tam spodziewać? Spieszymy z garścią niezbędnych informacji o tym wydarzeniu. Festiwal BOSS to: wydarzenie biznesowo-edukacyjne, tworzone przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club, cykl spotkań z wyjątkowymi gośćmi, którzy w swoim życiu z niejednego pieca jedli chleb, motywator dla osób, które w przyszłości planują otworzyć własny biznes, ale nie do końca wiedzą jak się do tego zabrać. 

dr Leszek Mellibruda – Psycholog społeczny i biznesu, wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, autor 80 publikacji naukowych i ponad 250 publikacji popularnonaukowych. Były doradca Ministra Edukacji Narodowej. Współpracował z Krajową Radą Radców Prawnych i Krajową Radą Komorniczą. Jest konsultantem Europejskiego Forum Przedsiębiorczości i ekspertem Klubu Integracji Europejskiej. 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x