skype wsh radom
rekrutacja online

Depresja – warsztaty online

Udostępnij

Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych online zaprasza na warsztaty pt. Depresja – gdy potrafisz oddychać a nie potrafisz żyć,  które odbędą się  online na platformie Microsoft Teams w dniu 18 kwietnia (sobota)  2020 roku o godz. 15.00.

Czym są zaburzenia depresyjne?  Kto z nas nie dostał kiedyś złej oceny lub nie przegrał zawodów sportowych? Kto nie utracił nigdy ukochanej osoby albo nie został odrzucony przez kogoś dla niego ważnego?  Wszyscy doświadczamy silnych, nieprzyjemnych reakcji emocjonalnych. Chwilowe popadanie w przygnębienie stanowi naturalny element życia. Jednak kiedy obniżenie nastroju utrzymuje się przez kilkanaście dni lub tygodni, uniemożliwiając wykonywanie codziennych czynności – oznacza to coś poważnego, wówczas postawiona diagnoza stwierdziłaby prawdopodobnie wystąpienie zaburzeń depresyjnych.   Na warsztatach dotyczących zaburzeń depresyjnych, będziecie Państwo mieli okazję nie tylko dowiedzieć się czym jest depresja a także jakie są jej objawy oraz formy leczenia.   Dowiecie się również jak Wy – rodzice możecie pomóc swoim dzieciom wracać do zdrowia.

Warsztaty poprowadzi  Maja Trojanowska – magister psychologii, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Trenerka metody efektywnej nauki Leo Maniak. Na co dzień pracuje,  jako psycholog szkolny w publicznej szkole podstawowej, lektor innowacyjnej metody nauki w Leonardo School w Radomiu, wykładowca psychologii w WSH w Radomiu, jest także członkiem zespołu profesjonalistów Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego przy Caritas Diecezji Radomskiej. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty m.in. z zakresu wypalenia zawodowego, psychologii emocji i motywacji, komunikacji interpersonalnej oraz konstruktywnych sposobów radzenia sobie ze stresem.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Studenci uczestniczący w warsztatach mogą zaliczyć określoną liczbę godzin praktyk.

Szczegółowych informacji udziela:

Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych

prof. WSH dr Agnieszka Sadowska

e-mail: asadowska@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x