skype wsh radom
rekrutacja online

Akademickie Pracownie online!

Udostępnij

Od kwietnia Pracownie działające na Wydziale Nauk Społecznych rozpoczęły  swoją działalność online na platformie Microsoft Teams.

W ramach Akademickiej Pracowni Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej prof. WSH dr Agnieszka Sadowska prowadzi warsztaty w każdą środę w godz. 11.00-12.30. Podczas warsztatów  studenci pedagogiki doskonalą swoje umiejętności dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze niezbędne w pracy nauczyciela w przedszkolu i klasach 1-3 szkoły podstawowej.

Kontakt: e-mail: asadowska@wsh.pl

Akademicka Pracownia Testów Psychologicznych (Testoteka) czynna jest w każdy piątek w godz. 9.00-10.30. W tym czasie konsultacji udziela Koordynator Pracowni prof. WSH dr Paweł Nowak. Studenci psychologii mogą zapoznać się z dostępnymi narzędziami do badania wybranych cech osobowości i postaw. Ponadto w ramach praktyki studenci psychologii mogą ćwiczyć posługiwanie się narzędziami psychologicznymi w formie online.

Kontakt: e-mail:pnowak@wsh.pl

Akademicka Pracownia Consultingu, Rozwoju Osobowości i Coachingu. W ramach Pracowni organizowane są indywidualne porady i konsultacje; studenci zapoznają się  narzędziami diagnostycznymi; mogą uczestniczyć w tworzeniu  projektów np.;  forum wspólnej listy sposobów radzenia sobie ze stresem;  nauczą się pisania konspektów zajęć warsztatowych z różnymi grupami docelowymi oraz wezmą  udział  rozwiązywaniu case study. Koordynatorem Pracowni jest mgr Paulina Wasilewska.

Kontakt: e-mail: pwasilewska@wsh.pl

W ramach Akademickiej Pracowni Psychologiczno – Pedagogicznej organizowane są indywidualne porady i konsultacje drogą mailową, studenci nauczą się pisania scenariuszy na lekcje z uczniami w szkole podstawowej/średniej oraz wezmą udział w „Czym i kogo można badać? – utworzeniu listy podstawowych psychologicznych narzędzi diagnostycznych wraz z ich opisem i możliwościami zastosowania. Koordynatorem Pracowni jest mgr Katarzyna Nowak.

Kontakt: e-mail: knowak@wsh.pl

Udział studentów w warsztatach może zostać zaliczony na poczet praktyk przypisanych planem studiów dla danego kierunku.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x