skype wsh radom
rekrutacja online

Komunikat Rektora dotyczący przedłużenia zamknięcia uczelni

Udostępnij

W trosce o bezpieczeństwo studentów Władze Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu informują Społeczność Akademicką o środkach ostrożności oraz podjętych działaniach w celu ochrony studentów i pracowników przez rozprzestrzenianiem nowego koronowirusa SARS-Cov-2

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne chorobą COVID-19 Wyższa Szkoła Handlowa do 15 maja odwołała wszystkie wydarzenia otwarte na terenie uczelni oraz wydarzenia ogólnouczelniane i sportowe skierowane dla studentów. Wstrzymane zostały również wszystkie wyjazdy zagraniczne pracowników i studentów w celu wyeliminowania ryzyka zakażenia wirusem. Studenci Programu Erasmus + przyjeżdżający w semestrze letnim zostali objęci 14- dniową kwarantanną.

Zgodnie z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz decyzją Rektora Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu z dnia 24 kwietnia zajęcia dydaktyczne odbywają się online dla wszystkich studentów i słuchaczy a uczelnia będzie zamknięta do dnia 24 maja.

Zarządzenie Rektora WSH

Zarządzenie Rektora WSH – nauka online

Jednocześnie informujemy, że uczelnia podjęła niezbędne kroki w celu utrzymania higieny wśród studentów i pracowników. W każdej, uczelnianej toalecie znajdują się środki dezynfekujące dłonie. W uczelni i na monitorach wewnętrznych widoczne są również materiały informacyjne Ministerstwa Zdrowia oraz plansze informacyjne z prośbą o przestrzeganie zasad higieny i ocenę stanu zdrowia.

W przypadku pojawienia się niepokojących objawów chorobowych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym. Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił również całodobową infolinię o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia. Numer infolinii: 800-190-590.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x