skype wsh radom
rekrutacja online

Koło Naukowe Prawa Podatkowego TAX zaprasza!

Studencie, Studentko interesujesz się prawem podatkowym? Chciałbyś zgłębić wiedzę na tematy związane z podatkami, a przy okazji rozwijać swoje pasje się na studiach? Koło Naukowe Prawa Podatkowego TAX – zaprasza do zapisów!

Studenci kierów Prawo. Finanse i Rachunkowość oraz Administracja wiedzą, że temat podatków to ważne zagadnienie, które często pojawia się jako częsty temat zajęć prac zaliczeniowych czy dyplomowych. W pracy zawodowej rzetelna wiedza o podatkach pomaga dobrze prowadzić i  zarządzać przedsiębiorstwem. Warto wiedzieć o nich więcej.

Zapraszamy do zapoznania z działalnością Koła TAX i dołączenia do najlepszych!

Spotkania koła odbywają się na terenie Uczelni (sala C-5 na ul. Traugutta) lub poza uczelnią w ramach wizyt studyjnych, odbywają się raz w miesiącu (w zależności od ustalonego harmonogramu w weekendy lub w tygodniu – uzależnione to będzie od tego ile osób zapisze się z poszczególnych rodzajów studiów).

Terminy spotkań są ogłaszane na bieżąco na Wirtualnym Dziekanacie.

Zajrzyj do zakładki Koło Naukowe Prawa Podatkowego TAX   i sprawdź jakie inicjatywy podejmują studenci w ramach działalności koła!

opiekunem koła jest dr Piotr Możyłowski – piotr.mozylowski@gmail.com

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x