skype wsh radom
rekrutacja online

Joga dla studentów z niepełnosprawnościami – odwołana

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa uruchamia nowe wsparcie – możliwość zaliczenia zajęć W-F w formie jogi. W ramach alternatywnych zajęć W-F Wyższa Szkoła Handlowa uruchamia zajęcia w formie jogi dedykowane studentom z niepełnosprawnościami. Zajęcia są bezpłatne i ruszają 1 kwietnia, odbywać się będą w poniedziałki i środy o godz. 16.15 w Przychodni Słonecznej przy ul. Staroopatowskiej 1a.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Buchacz – certyfikowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II. Ukończyła kurs nauczycielski u Romana Grzeszczykowskiego. Z wykształcenia magister filologii angielskiej. Z zamiłowania nauczycielka jogi i założycielka Pani Joga Studio. Praktyka i nauczanie jogi są jej sposobem na życie. Cały czas rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę praktykując oraz szkoląc się w nurcie jogi B.K.S. Iyengar’a. W wolnym czasie podróżuje, czyta, gotuje i pogłębia swoją wiedzę na temat korelacji między emocjami a ciałem.

Zapisy na zajęcia prowadzi koordynator ds. osób niepełnosprawnych mgr Katarzyna Majka drogą e- mailową : kmajka@wsh.pl, lub osobiście w WSH pok. 211 ul. Traugutta 61a, 2 piętro.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x