skype wsh radom
rekrutacja online

VI Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej odwołany!

Udostępnij

Wiosenna pogoda, ciepłe powietrze i słońce działają na wszystkich pozytywnie. Od razu zaczynamy myśleć o  spacerach, jeździe na rowerze czy sportach outdoorowych. W wiosennej aurze rozegramy VI już Międzynarodowy  Turniej Halowej Piłki Nożnej. Która drużyna w tym roku okaże się najlepsza? Czy studenci wreszcie sprostają wymaganiom i umiejętnością młodszych kolegów ze szkół średnich? A może rozkwitnie gwiazda formatu Roberta Lewandowskiego czy rewelacyjnego Krzysztofa Piątka?

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu ma przyjemność zaprosić wszystkich studentów oraz uczniów szkół średnich objętych patronatem Uczelni do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbędzie się w dniu 28 marca 2020 roku (sobota) w hali sportowej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu przy ul. 25- go Czerwca 79. Do współzawodnictwa stanie 12 drużyn.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą mejlowo: pmarcinkiewicz@wsh.pl do 10 marca 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Formularz zgłoszeniowy drużyny 2020

Serdecznie zapraszamy!   

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x